Lijn
|
Route
|
Opmerking
|
Stadsdienst Heerlen
|
1
|
Station -> Welten -> Ziekenhuis -> Station -> Schaesbergerveld -> Meezenbroek -> Station
|
|
2
|
Station -> Ziekenhuis -> Station
|
|
3
|
Station -> Aarveld -> Ziekenhuis -> Aarveld -> Station -> Molenberg -> Station
|
|
4
|
Station -> Heeserveld -> Ziekenhuis -> Aarveld -> Station -> Molenberg -> Station
|
|
5
|
Station - Bekkerveld - Heerlerbaan (- Imstenrade)
|
|
7
|
Station - Vrank - Hoensbroek
|
|
8
|
Station -> Zeswegen -> Rennemig -> Zeswegen -> Station
|
|
10
|
Station -> Heksenberg -> Nieuw Einde -> Heksenberg -> Station
|
|
Stadsdienst Sittard
|
12
|
Busstation > Centrum > Broeksittard > Kemperkoul > Busstation
|
|
Stadsdienst Roermond
|
15
|
Munsterplein - Busstation - Maasniel - Leeuwen
|
|
16
|
Munsterplein - Busstation - Donderberg - Kitskensberg - De Kemp - Kapel in 't Zand - Busstation - Munsterplein
|
|
17
|
Munsterplein - Busstation - Kapel in 't Zand - De Kemp - Kitskensberg - Donderberg - Busstation - Munsterplein
|
|
18
|
Munsterplein - Busstation - Donderberg - Hoogvonderen - Maasniel - Busstation - Munsterplein
|
|
Streeklijnen
|
21
|
Heerlen - Landgraaf - Kerkrade
|
|
22
|
Heerlen - Landgraaf - Übach over Worms (- Rimburg)
|
|
23
|
Heerlen - Landgraaf - Kerkrade
|
|
24
|
Brunssum - Abdissenbosch - Waubach - Groenstraat - Eygelshoven - Haanrade - Chèvremont - Kerkrade - Herzogenrath (D)
|
|
25
|
Übach over Worms - Scherpenseel - Grotenrath - Teveren - Geilenkirchen
|
|
26
|
Kerkrade - Eygelshoven - Ubach over Worms
|
|
27s
|
Heerlen - Landgraaf - Eygelshoven
|
Spitsbus
|
30
|
Roermond - Swalmen - Beesel - Reuver - Belfeld - Tegelen - Venlo - Blerick - Sevenum - Horst - Castenray - Venray
|
i.s.m. Zuidooster
|
31
|
Heerlen - Kunrade - Ubachsberg - Gulpen
|
|
32
|
Heerlen - Kunrade - Ubachsberg - Huls - Simpelveld
|
|
34
|
Heerlen - Wijnandsrade - Nuth - Schimmert (- Genhout) - Beek - Geleen
|
|
35
|
Heerlen - Hoensbroek - Puth - Geleen
|
|
36
|
Heerlen - Brunssum
|
|
37
|
Sittard - Hoensbroek - Heerlen
|
|
38
|
Sittard - Hoensbroek - Brunssum - Heerlen
|
|
39
|
Heerlen - Brunssum - Schinveld
|
|
40
|
Heerlen - Simpelveld - Eys - Gulpen - Mechelen - Epen - Slenaken
|
|
41
|
Heerlen - Simpelveld - Bocholtz - Nijswiller - Vaals
|
|
42
|
Heerlen - Kerkrade
|
|
43
|
Heerlen - Kerkrade - Simpelveld - Bocholtz (- Nijswiller - Vaals)
|
|
44
|
Heerlen - Heerlerbaan - Spekholzerheide - Horbach (D) - Richterich (D) - Aachen (D)
|
i.c.m. ASEAG
|
45
|
Heerlen - Kerkrade
|
|
46
|
Heerlen - Kerkrade
|
|
48
|
Valkenburg - Schin op Geul - Wijlre - Gulpen - Mechelen - Vijlen - Vaals
|
|
49
|
Valkenburg - Schin op Geul - Wijlre - Gulpen - Euverem - Slenaken - Epen - Drielandenpunt - Vaals
|
Zomerbus
|
50
|
Heerlen - Kunrade - Klimmen - Hulsberg - Valkenburg - Meerssen - Maastricht
|
|
51
|
Maastricht - Rothem - Bunde - Geulle - Beek - Elsloo - Stein (- Meers) - Geleen
|
|
52
|
Maastricht - Rothem - Meerssen - Ulestraten - Schimmert (- Spaubeek - Schinnen - Oirsbeek - Hoensbroek - Brunssum)
|
|
53
|
Maastricht - Berg en Terblijt - Sibbe - Valkenburg - Hulsberg - Nuth - Hoensbroek
|
|
54
|
Maastricht - Cadier en Keer - Margraten - Gulpen - Vaals - Aachen (D)
|
|
55
|
Maastricht - Bemelen - 't Rooth - Margraten
|
|
56
|
Maastricht - Gronsveld - Eckelrade - St. Geertruid - Mheer - Banholt - Reijmerstok (- Terlinden - Noorbeek - Hoogcruts - Slenaken - Beutenaken - Euverem) - Gulpen
|
|
57
|
Maastricht - Gronsveld - St. Geertruid - Mheer - Noorbeek - Hoogcruts - Slenaken - Beutenaken - Euverem - Gulpen
|
|
58
|
Maastricht - Gronsveld - Rijckholt - Eijsden
|
|
59
|
Maastricht - Oost Maarland - Eijsden - Visé
|
|
60
|
Maastricht - Gronsveld - Rijckholt - Oost Maarland - Eijsden - Mariadorp
|
Avondbus
|
61
|
Maastricht - Meerssen - Beek - Neerbeek - Geleen - Sittard
|
|
62
|
Sittard - Berg a/d Maas - Urmond - Geleen
|
|
63
|
Sittard - Munstergeleen - Geleen - Spaubeek - Schimmert - Hulsberg - Valkenburg
|
|
65
|
Sittard / Geleen - Einighausen - Guttecoven - Born - Buchten (- Holtum - Obbicht - Grevenbicht)
|
|
66
|
Sittard - Limbricht - Born - Obbicht - Grevenbicht
|
|
67
|
Sittard - Limbricht - Born - Buchten - Holtum
|
|
68
|
Sittard - Nieuwstadt - Susteren - Roosteren - Maaseik (B)
|
|
69
|
Sittard - Doenrade - Jabeek - Schinveld - Brunssum - Hoensbroek
|
|
70
|
Brunssum - Douvergenhout - Bingelrade - Jabeek
|
|
71
|
Roermond - Linne - Maasbracht - Stevensweert - Ohé en Laak - Echt - Pey - Susteren - Sittard
|
|
72
|
Roermond - Merum
|
|
73
|
Roermond - Horn - Beegden - Heel - Panheel - Grathem - Panheel - Wessem - Thorn - Neeritter - Hunsel - Ell - Swartbroek - Weert
|
|
74
|
Roermond - Horn - Baexem - Heythuysen - Leveroy - Eind - Ospel - Budschop - Nederweert - Weert - Tungelroy - Stramproy
|
|
75
|
Roermond - Horn - Heythuysen - Roggel - Heibloem - Meijel - Ospeldijk - Ospel - Nederweert - Weert
|
|
76
|
Roermond - Asenray - Boukoul - Swalmen
|
|
77
|
Roermond - Horn - Haelen - Neer - Kessel - Baarlo - Blerick - Venlo
|
|
78
|
Roermond -> Melick -> Herkenbosch -> Vlodrop -> Posterholt -> Sint Odiliënberg -> Melick -> Roermond
|
|
79
|
Roermond -> Melick -> Sint-Odiliënberg -> Posterholt -> Vlodrop -> Herkenbosch -> Melick -> Roermond
|
|
80
|
Roermond - Melick - St. Odiliënberg - Montfort - Maria Hoop - Koningsbosch - St. Joost - Pey - Echt
|
|
Buurtbus
|
190
|
Oler - Kelpen - Ell - Haler - Stramproy - Altweerterheide - Weert - Laar
|
|