Zoekresultaten
Maak de pagina "Lijn 10 Heerenveen Station - Leeuwarden Busstation/NS" op deze wiki! Zie ook de lijst met gevonden zoekresultaten
- ...d Streekvervoer Nederland]]. Bij de start van de Interlinerformule was het NS-[[tariefeenheid|tariefsysteem]] van toepassing. Er waren doorgaande vervoer ...efintegratie met NS is verleden tijd. De Interliners gingen na 2003 het HOV-tarief hanteren. Er zijn verschillende varianten op de Interliners ontstaan,17 kB (2.162 woorden) - 21 jan 2023 23:00
- |route=Heerenveen - Haskerdijken - Akkrum - Jirnsum - Grou - Leeuwarden |concessie=Fryslân (2023-2024)10 kB (1.249 woorden) - 11 feb 2024 16:12
- ...Wijckel - Sloten - Tjerkgaast - Sint Nicolaasga - Scharsterbrug - Joure - Heerenveen |concessie=Fryslân (2023-2024)7 kB (851 woorden) - 5 apr 2024 09:08
- |route=Joure - Terherne - Jirnsum - Reduzum - Wijtgaard - Leeuwarden |concessie=Zuidwest-Fryslân (1999-2006)11 kB (1.387 woorden) - 9 mei 2023 20:45
- |route=Heerenveen - Wolvega - De Blesse - Steggerda - Noordwolde - Oosterstreek - Boyl - Elsl |concessie=Zuidoost-Fryslân (2009-2016)9 kB (1.176 woorden) - 15 dec 2018 18:13
- |concessie=Zuidoost-Fryslân (2002-2008) |concessie2=Zuidoost-Fryslân (2009-2016)6 kB (697 woorden) - 19 nov 2022 02:23
- ...oost-Fryslân 2010|2 januari 2011]] t/m [[Dienstregeling concessie Zuidoost-Fryslân 2012|7 januari 2012]]. ! Lijn9 kB (1.239 woorden) - 4 apr 2024 17:05
- ...liep van 10 december 2006 t/m [[Dienstregeling concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân 2008|5 januari 2008]]. Per 10 december 2006 werd de bestaande dienstregeling van [[Arriva]] zo goed als o17 kB (2.406 woorden) - 30 apr 2024 15:19
- [[Bestand:Arriva Openbaar Vervoer Gids GR-NoDR-Hondsrug 2002.jpg|250px|thumb|right|Voorkant van de Arriva Openbaar Vervoer ...Arriva Openbaar Vervoer Gids staat de dienstregeling voor Groningen, Noord-Drenthe en de Hondsrug en de treinen van NoordNed. Voor de Stadsdienst van G37 kB (5.400 woorden) - 18 apr 2024 14:14
- |route=Heerenveen - Oudehaske - Joure - Uitwellingerga - Sneek - Bolsward - Witmarsum - Arum |concessie=Fryslân (2023-2024)8 kB (967 woorden) - 5 mei 2023 21:54
- [[Bestand:Arriva Openbaar Vervoer Gids GR-NMD-ZOF.jpg|250px|thumb|right|Voorkant van de Arriva Openbaar Vervoer Gids 1999/ ! Lijn35 kB (4.959 woorden) - 18 apr 2024 14:15
- ...oost-Fryslân 2011|2 januari 2011]] t/m [[Dienstregeling concessie Zuidoost-Fryslân 2013|8 december 2012]]. ! Lijn7 kB (914 woorden) - 23 mei 2024 15:56
- |lijnnr=10 ...aag - Gorredijk - Beetsterzwaag - Drachten - Sumar - Burgum - Hurdegaryp - Leeuwarden9 kB (1.120 woorden) - 12 jan 2024 19:59
- ...onkerbroek-Jubbega-Nieuwehorne-Heerenveen / Donkerbroek-Wijnjewoude-Ureterp-Drachten |concessie=Zuidoost-Fryslân (2002-2008)8 kB (1.082 woorden) - 19 nov 2022 02:28
- ! Lijn | 1019 kB (2.686 woorden) - 4 apr 2024 10:59
- ! Lijn | [[Lijn 1 Leeuwarden Autobusstation - Bolsward Autobusstation|Leeuwarden - Menaldum - Dronrijp - Winsum - Wommels - Hichtum - Bolsward]]19 kB (2.622 woorden) - 13 sep 2017 14:34
- ...n 2012|9 december 2012]] t/m [[Dienstregeling concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog 2014|14 december 2013]]. ! Lijn24 kB (3.407 woorden) - 28 nov 2022 07:50
- |route=Groningen - Heerenveen - Joure - Lemmer - Bant - Emmeloord |concessie=Fryslân (2023-2024)7 kB (861 woorden) - 13 feb 2024 21:24
- ! Lijn | [[Lijn 11 Drachten, Berglaan - De Orion|Berglaan - Ziekenhuis - Autobusstation - F22 kB (3.149 woorden) - 8 feb 2024 20:16
- ! Lijn | [[Lijn 1 Leeuwarden Autobusstation NS - Bolsward|Leeuwarden - Marssum - Dronrijp - Winsum - Wommels - Hichtum - Bolsward]]8 kB (1.043 woorden) - 27 mrt 2019 22:48
(vorige 20 | volgende 20) (20 | 50 | 100 | 250 | 500) bekijken.