Lijn
|
Route
|
Opmerking
|
Stadsdienst Leeuwarden
|
1
|
Busstation - Vosseparkwijk - Valeriuskwartier - Westeinde
|
|
2
|
Busstation - Huizum - MCL - Aldlân
|
|
3
|
Busstation - Schieringen - Camminghaburen
|
|
4
|
Busstation - Huizum - Nijlân
|
|
5
|
Busstation → Vegelinbuurt → Schepenbuurt → Aldlân → MCL → Nijlân → Huizum → Busstation
|
|
6
|
Busstation → Valeriuskwartier → Bilgaard (→ Hogescholen) → Transvaalwijk → Busstation
|
|
7
|
Busstation - Vegelinbuurt - Huizum - Zuiderburen
|
|
8
|
Busstation - Heechterp - Vrijheidswijk
|
|
9
|
Busstation → Binnenstad → Busstation
|
Citybus
|
15
|
Busstation → Huizum → Nijlân → MCL → Aldlân → Schepenbuurt → Vegelinbuurt → Busstation
|
|
16
|
Busstation → Transvaalwijk (→ Hogescholen) → Bilgaard → Valeriuskwartier → Busstation
|
|
18
|
Busstation - Schieringen - Heechterp - Vrijheidswijk
|
|
Streekdienst
|
22
|
Warten - Wergea - Goutum - Leeuwarden
|
Spitsbus
|
28
|
Heerenveen - Haskerdijken - Akkrum - Jirnsum - Grou - Leeuwarden
|
|
35
|
Sneek - Scharnegoutum - Boazum - Easterlittens - Winsum - Wjelsryp - Tzum - Franeker
|
Spitsbus
|
41
|
Balk - Wijckel - Sloten - Tjerkgaast - Sint Nicolaasga - Scharsterbrug - Joure - Heerenveen
|
|
42
|
Sneek - Jutrijp - Hommerts - Spannenburg - Folsgare - Lemmer
|
|
44
|
Bolsward - Parrega - Workum - Koudum - Hemelum - Bakhuizen - Mirns - Rijs - Oudemirdum - Sondel - Balk
|
|
45
|
Hemelum - Oudega - Elahuizen - Ypecolsga - Woudsend - Hommerts - Sneek
|
Spitsbus
|
46
|
Sneek - Jutrijp - Hommerts - Heeg - Oudega
|
|
47
|
Sneek - Jutrijp - Hommerts - Woudsend - Balk - Sondel - Lemmer
|
|
48
|
Lemmer - Oosterzee - Echtenerbrug - Delfstrahuizen - Rotsterhaule - Sint Johannesga - Rottum - Heerenveen
|
|
51
|
Leeuwarden - Ryptsjerk - Gytsjerk - Oentsjerk - Altsjerk - Rinsumageest - Damwoude - Dokkum
|
|
52
|
Dokkum - Niawier - Oosternijkerk - Morra - Anjum - Oostmahorn - Paesens - Nes - Wierum - Oosternijkerk - Niawieer - Dokkum
|
Spitsbus
|
54
|
(Dokkum - Hantum - Ternaard -) Holwerd - Blije - Ferwert - Marrum - Hallum - Stiens - Jelsum - Leeuwarden
|
|
55
|
Drachten - Sumar - Burgum - Quatrebras - Feanwâlden - Damwâld - Dokkum
|
|
60
|
Dokkum - Waaxens - Holwerd - Blije - Marrum - Hallum - Stiens - Jelsum - Leeuwarden
|
|
62
|
Buitenpost - Kollum - Oudwoude - Kollumerzwaag - Zwaagwesteinde - Veenwouden - Leeuwarden
|
|
63
|
Dokkum - Metslawier - Jouswier - Ee - Engwierum - Kollum - Buitenpost
|
|
66
|
Holwerd - Leeuwarden
|
|
70
|
Leeuwarden - Beetgum - Berlikum - Sint Annaparochie - Sint Jacobiparochie - Minnertsga
|
|
71
|
Kop Afsluitdijk - Zurich - Harlingen - Midlum - Sexbierum - Tzummarum - Minnertsga - Leeuwarden
|
|
72
|
Minnertsga - Sint Jacobiparochie - Sint Annaparochie - Vrouwenparochie - Stiens - Britsum - Cornjum - Jelsum - Leeuwarden
|
|
73
|
Leeuwarden - Jelsum - Stiens - Vrouwenparochie - Oude Bildtzijl
|
Spitsbus
|
75
|
Bolsward - Schettens - Witmarsum - Pingjum - Arum - Achlum - Franeker - Tzummarum - Sexbierum - Pietersbierum - Midlum - Harlingen
|
Spitsbus
|
92
|
Bolsward - Wommels - Winsum - Leeuwarden
|
|
93
|
Sneek - Scharnegoutum - Easterwierum - Mantgum - Jorwert - Weidum - Jellum - Leeuwarden
|
Spitsbus
|
94
|
Sneek - Scharnegoutum - Sibrandaburen - Poppenwier - Raerd - Reduzum
|
Spitsbus
|
95
|
Joure - Terherne - Jirnsum - Reduzum - Wijtgaard - Leeuwarden
|
|
96
|
Bolsward - Exmorra - Allingawier - Idsegahuizum - Makkum - Cornwerd - Kop Afsluitdijk
|
Spitsbus
|
97
|
Leeuwarden - Menaldum - Dronrijp - Franeker (- Herbaijum - Harlingen)
|
|
98
|
Heerenveen - Oudehaske - Joure - Sneek - Bolsward - Wons - Makkum
|
|
99
|
Heerenveen - Joure - Uitwellingerga - Sneek - Bolsward - Witmarsum - Arum - Kimswerd - Harlingen
|
|
154
|
Dokkum - Hantum - Ternaard - Holwerd - Blije - Marrum - Hallum - Stiens - Jelsum - Leeuwarden
|
|
155
|
Leeuwarden - Quatrebras - Feanwâlden - Dokkum - Metslawier - Morra - Anjum - Lauwersoog
|
|
170
|
Leeuwarden - Berlitsum - Sint Annaparochie - Sint Jacobiparochie - Minnertsga
|
|
192
|
Bolsward - Wommels - Leeuwarden
|
Spitsbus
|
199
|
Heerenveen - Joure - Sneek - Bolsward - Harlingen
|
Avond- zondagcombinatie
|
Schoolbus
|
601
|
Leeuwarden Station - Dairy Campus
|
|
603
|
Leeuwarden Station - Friese Poort (- Camminghaburen)
|
|
611
|
Leeuwarden Station - Caparis
|
|
612
|
Leeuwarden Station - Stenden Hogeschool - NHL Hogeschool
|
|
615
|
Leeuwarden Station - Scholen Nijlân
|
|
650
|
Leeuwarden - Dokkum - Metslawier - Morra - Anjum
|
|
651
|
Leeuwarden - Ryptsjerk - Gytsjerk - Oentsjerk - Altsjerk - Readtsjerk - Rinsumageest - Damwâld - Wâlterswâld - Dokkum
|
|
692
|
Makkum - Wons - Bolsward - Wommels - Leeuwarden
|
|
695
|
Lemmer - Joure - Leeuwarden
|
|
698
|
Makkum - Wons - Bolsward - Sneek
|
|
Schiermonnikoog
|
1
|
Veerdam - Strandhotel
|
|
2
|
Veerdam - Oosterreeweg
|
|
3
|
Veerdam - Karrepad
|
|
4
|
Veerdam - Bungalowpark De Monnik
|
|
5
|
Centrum - Badstrand
|
|
Buurtbus
|
102
|
Makkum - Idsegahuizum - Gaast - Ferwoude - Workum - Koudum - Hindeloopen
|
|
103
|
Hemelum - Bakhuizen - Mirns - Warns - Stavoren
|
|
Qliner
|
315
|
Groningen - Heerenveen - Joure - Lemmer - Bant - Emmeloord
|
|
324
|
Groningen - Drachten - Heerenveen - Joure - Lemmer - Bant - Emmeloord
|
|
335
|
Bolsward - Sneek - Joure - Heerenveen - Groningen Zernike
|
Schoolbus
|
350
|
Alkmaar - Den Oever - Afsluitdijk - Bolsward - Leeuwarden
|
|
351
|
Alkmaar - Den Oever - Afsluitdijk - Harlingen
|
Seizoenbus
|
355
|
Leeuwarden - Dokkum
|
|
Belbus
|
235
|
Sneek (- Offingawier) - Scharnegoutum - Lytsewierrum - Rien - Itens - Easterein - Wommels
|
|
239
|
Sneek - IJlst - Blauwhuis - Parrega - Ferwoude
|
|
243
|
Langweer - Boornzwaag - Sint Nicolaasga - Scharsterbrug - Joure
|
|
249
|
Sint Johannesga - Rotsterhaule - Ouwsterhaule - Scharsterbrug - Joure
|
|
261
|
Damwâld - Wâlterswâld - Driezum - Veenklooster - Buitenpost
|
|
273
|
St. Annaparochie - Nij Altoenae - Oude Bildtzijl
|
|