Lijn
|
Route
|
Opmerkingen
|
|
19 |
Lieshout - Aarle-Rixtel - Helmond |
Beperkte dienstregeling op maandag t/m vrijdag overdag
|
20 |
Eindhoven - Geldrop - Heeze - Someren - Asten - Lierop - Helmond |
|
21 |
Nijmegen - (Overasselt/Dukenburg - Alverna) - Nederasselt - Grave - Velp - Reek - Zeeland - Uden - Volkel - Boekel - Handel - Gemert - Beek en Donk - Lieshout - Gerwen - Nuenen - Eindhoven |
Reed om en om via Hatert/Overasselt of Dukenburg/Alverna
|
23 |
Eindhoven - Geldrop - Mierlo - Helmond - Bakel - Milheeze - De Rips - Westerbeek - Oploo - Sint Anthonis - Boxmeer - Beugen - Oeffelt - Gennep |
|
24 |
Eindhoven - Geldrop - Mierlo - Helmond |
Reed niet in de avonduren en in het weekend
|
25 |
Helmond - Aarle-Rixtel - Beek en Donk - Gemert - Boekel - Erp - Veghel |
|
26 |
(Asten -) Someren - Someren Eind - Nederweert - Weert |
|
27 |
Helmond - Deurne - IJsselstein - Heide - Venray |
|
28 |
Well - Wanssum - Geijsteren - Oostrum - Venray - Overloon - Vierlingsbeek |
Reed niet in de avonduren en op zondag
|
29 |
Oirlo - Venray - Oostrum - Wanssum - Blitterswijk - Meerlo - Tienray - Swolgen - Broekhuizenvorst - Broekhuizen - Lottum - Grubbenvorst - Venlo |
|
30 |
Venray - Leunen - Castenray - Horst - Sevenum - Venlo - Tegelen - Steijl - Belfeld - Reuver - Beesel - Swalmen - Maasniel - Roermond |
|
31 |
Venlo - Maasbree - Heldne - Panningen - Beringe - Meijel - Neerkant - Liessel - Deurne |
|
32 |
Meijel - Heusden - Asten - Ommel - Vlierden - Deurne |
|
33 |
Meijel - Neerkant - Helenaveen - Griendtsveen - Zeilberg - Deurne |
|
34 |
(Broekhuizenvorst -) Lottum - Grubbenvorst - Venlo - Tegelen - Belfeld - Offenbeek - Reuver |
|
41 |
Arnhem - Elden - Driel - Heteren - Randwijk - Zetten - Andelst - Dodewaard - Opheusden - Kesteren - Rhenen |
|
42 |
Wageningen - Renkum - Heteren - Driel - Elst |
Reed niet in de avonduren en het weekend
|
43 |
Nijmegen - Lent - Oosterhout - Slijk-Ewijk - Valburg - Herveld - Andelst |
|
44 |
Tiel - Zoelen - Maurik - Eck en Wiel - Ingen - Ommeren - Lienden - Aalst - Kesteren - Rhenen |
Reed niet in de avonduren
|
45 |
Rhenen - Kesteren - Ochten - IJzendoorn - Echteld - Tiel - Wadenoyen - Geldermalsen |
|
46 |
Tiel - Kerk Avezaath - Erichem - Buren - Asch - Zoelmond - Beusichem - Culemborg |
|
46 |
Stadsdienst Culemborg |
|
47 |
Geldermalsen - Meteren - Waardenburg - Tuil - Haaften - Hellouw - Herwijnen - Vuren - Gorinchem |
|
48 |
Tiel - Ophemert - Varik - Heesselt - Opijnen - Neerijnen - Waardenburg - Zaltbommel - Gameren - Nieuwaal - Zuilichem - Brakel - Poederoijen |
Reed niet in de avonduren of op zondag.
|
48 |
Waardenburg - Zaltbommel - Bruchem - Kerkwijk - Ammerzoden - Well - Wellseind - Delwijnen - Wellseind - Nederhemert - Aalst - Poederoijen |
Reed niet in de avonduren of op zondag.
|
48 |
Stadsdienst Zaltbommel |
Reed niet in de avonduren en op zondag
|
49 |
Gorinchem - Spijk - Heukelum - Asperen - Leerdam |
Reed niet in de avonduren en op zondag
|
51 |
Nieuw-Bergen - Siebengewald - Gaesdonk - Hülm - Goch |
Werd gereden door NIAG. Reed niet in de avonduren en op zondag
|
80 |
Nijmegen - Ubbergen - Beek - Ooij - Erlecom - Leuth - Kekerdom - Millingen |
|
81 |
Nijmegen - Ooij - Erlecom - Leuth/Kekerdom - Millingen |
Reed maandag t/m vrijdag overdag niet via Leuth maar Kekerdom centrum. Reed niet 's avonds en op zondag.
|
82 |
Nijmegen - Beek - Leuth - Kekerdom - Millingen |
Sneldienst; reed niet in de avonduren en het weekend
|
83 |
Nijmegen - Malden - Heumen - Mook - Plasmolen - Ottersum - Gennep - Heijen - Afferden - Nieuw-Bergen - Aijen - Well - Wellerlooi - De Hamert - Arcen - Lomm - Velden - Venlo |
|
84 |
Nijmegen - Heilig Landstichting - Groesbeek - Breedeweg/Horst |
|
85 |
Nijmegen - Weurt - Beuningen - Ewijk - Winssen - Deest - Afferden - Druten - Boven Leeuwen - Beneden Leeuwen - Tiel |
|
86 |
Beuningen - Weurt - Nijmegen - Wijchen - Hernen - Bergharen - Horssen - Druten |
Reed op zondagen alleen tussen Nijmegen en Druten
|
87 |
Nijmegen - Druten - Boven Leeuwen - Beneden Leeuwen - Tiel |
Sneldienst; reed niet in de avonduren en het weekend
|
88 |
Grave - Balgoy - Wijchen - Woezik - Beuningen - Weurt - Nijmegen - Malden - Heumen - Molenhoek |
Reed niet in de avonduren en op zondag
|
89 |
Nijmegen - Druten - Puiflijk - Boven Leeuwen - Beneden Leeuwen - Wamel - Dreumel - Alphen |
Sneldienst tussen Nijmegen en Druten. Reed 's avonds en het weekend alleen tussen Druten en Dreumel
|
90 |
Nijmegen - Dukenburg - Alverna - Nederasselt - Grave - Velp - Reek - Schaijk - Heesch - Vinkel - Nuland - Rosmalen - 's-Hertogenbosch |
|
91 |
Nijmegen - Cuijk - Vianen - Haps - Sint Hubert - Mill |
Reed niet in de avonduren
|
92 |
Nijmegen - Overasselt - Nederasselt - Grave - Escharen - Langenboom - Mill - Sint Hubert - Wanroy - Ledeacker - Sint Anthonis - Boxmeer |
|
93 |
Schaijk - Herpen - Berghem - Oss |
Reed niet in de avonduren
|
94 |
Gennep - Oeffelt - Sint Agatha - Cuijk - Beers - Gassel - Grave |
Reed niet in de avonduren en in het weekend
|
95 |
Gennep - Siebengewald |
Reed niet in de avonduren en in het weekend
|
96 |
Nijmegen - Cuijk - Vianen - Haps - Rijkevoort - Boxmeer |
Reed niet in de avonduren en op zondag
|
98 |
Wijchen - Niftrik - Batenburg - Appeltern |
Beperkte dienst op maandag t/m vrijdag
|
Buurtbussen
|
A |
Panningen - Helenaveen - Sevenum |
|
B |
Griendtsveen - Horst - Melderslo |
|
C |
Ravenstein |
|
D |
Lieshout - Veghel - Gemert |
|
F |
Boxmeer - Vierlingsbeek - Maashees |
|
G |
Vredepeel - Venray - Maashees |
|
H |
Boekel - Gemert - Deurne |
|
J |
Heeze - Maarheeze - Someren |
|
K |
Wanroij - Landhorst - Boxmeer |
|
L |
Nuenen - Breugel - Best |
|
M |
Wijchen - Overasselt - Malden |
|
N |
Tricht - Buurmalsen - Est |
|
|
Maurik - Zoelmond - Beusichem |
|
R |
Geldermalsen - Beesd - Leerdam |
|
S |
Leeuwen - Appeltern - Maasbommel - Alphen |
|
T |
Mill - Odiliapeel - Uden |
|