|
Route
|
|
Vervoerder(s)
|
Periode
|
|
96
|
Purmerend Overwhere - Purmerend Centrum - Amsterdam West
|
Streekbus
|
NZH
|
... t/m 28 september 1991
|
regio Zaanstreek en Waterland, regio Amsterdam
|
100
|
Amsterdam - Watergang - Ilpendam - Purmerend - Middenbeemster - De Rijp
|
Streekbus
|
Connexxion (1999 - 2005), Arriva (2005 - 2011)
|
30 mei 1999 t/m 10 december 2011
|
concessie Waterland (2002-2005), concessie Waterland (2006-2011) regio Zaanstreek en Waterland, regio Amsterdam
|
100
|
Amsterdam - Watergang - Ilpendam - Purmerend Centrum - Purmerend Overwhere
|
Nachtbus
|
NZH
|
1995 (??) t/m ...
|
regio Zaanstreek en Waterland, regio Amsterdam
|
100
|
Amsterdam (- Amsterdam Noord - Watergang - Ilpendam) - Purmerend Centrum - Purmerend Overwhere
|
Streekbus
|
NZH
|
... t/m 29 mei 1999
|
regio Zaanstreek en Waterland, regio Amsterdam
|
105
|
Amsterdam Buiksloterwegveer - Amsterdam Hagedoornplein - Amsterdam Buikslotermeerplein - Schouw - Watergang - Ilpendam - Purmerend Tramplein - Purmerend Centrum - Purmerend Wheermolen - Purmerend Overwhere (- Purmerend Baanstee - Purmerend Korenstraat)
|
Streekbus
|
EBS
|
15 december 2013 t/m 21 juli 2018
|
concessie Waterland (2012-2023)
|
105
|
Amsterdam NDSM-terrein - Amsterdam Hagedoornplein - Amsterdam Buikslotermeerplein - Schouw - Watergang - Ilpendam - Purmerend Tramplein - Purmerend Centrum - Purmerend Wheermolen - Purmerend Overwhere - Purmerend Baanstee - Purmerend Korenstraat
|
Streekbus
|
EBS
|
11 december 2011 t/m 14 december 2013
|
concessie Waterland (2012-2023)
|
106
|
Amsterdam - Ilpendam - Purmerend Wheermolen - Purmerend Overwhere
|
Streekbus
|
NZH (1980 - 1999), Connexxion (1999 - 2005), Arriva (2005 - 2011)
|
1 juni 1980 t/m 10 december 2011
|
concessie Waterland (2002-2005), concessie Waterland (2006-2011) regio Zaanstreek en Waterland, regio Amsterdam
|
120
|
De Rijp - Middenbeemster - Purmerend Overwhere
|
Schoolbus
|
NZH
|
... t/m 31 mei 1997
|
regio Zaanstreek en Waterland
|
125
|
Amsterdam Sloterdijk - Amsterdam Molenwijk - Landsmeer - Den Ilp - Purmerland - Purmerend Weidevenne - Purmerend Centrum - Purmerend Wheermolen - Purmerend Overwhere
|
Streekbus
|
EBS
|
22 juli 2018 t/m 8 januari 2022
|
concessie Waterland (2012-2023)
|
200
|
Amsterdam - Watergang - Ilpendam - Purmerend Weidevenne - Purmerend Centrum - Purmerend Overwhere
|
Nachtbus
|
NZH (... - 1999), Connexxion (1999 - 2005), Arriva (2005 - 2011)
|
... t/m 10 december 2011
|
concessie Waterland (2002-2005), concessie Waterland (2006-2011) regio Zaanstreek en Waterland, regio Amsterdam
|
301
|
Amsterdam Station Noord - Schouw - Watergang - Ilpendam - Purmerend Tramplein - Purmerend Centrum - Purmerend Overwhere
|
Streekbus
|
EBS
|
9 januari 2022 t/m 9 december 2023
|
concessie Waterland (2012-2023)
|
301
|
Amsterdam Buiksloterwegveer - Amsterdam Hagedoornplein - Amsterdam Metro Noord - Schouw - Watergang - Ilpendam - Purmerend Tramplein - Purmerend Centrum - Purmerend Overwhere - Edam
|
Streekbus
|
EBS
|
22 juli 2018 t/m 2 maart 2019
|
concessie Waterland (2012-2023)
|
301
|
Amsterdam Station Noord - Schouw - Watergang - Ilpendam - Purmerend Tramplein - Purmerend Centrum - Purmerend Overwhere (- Edam)
|
Streekbus
|
EBS
|
3 maart 2019 t/m 8 januari 2022
|
concessie Waterland (2012-2023)
|
301
|
Amsterdam Centraal Station (- Amsterdam Buikslotermeerplein) - Schouw - Watergang - Ilpendam - Purmerend Tramplein - Purmerend Centrum - Purmerend Overwhere - De Rijp/Edam
|
Streekbus
|
EBS
|
11 december 2011 t/m 21 juli 2018
|
concessie Waterland (2012-2023)
|
306
|
Amsterdam Centraal Station - Ilpendam - Purmerend Gors-Noord - Purmerend Wheermolen - Purmerend Overwhere - Middenbeemster
|
Streekbus
|
EBS
|
11 december 2011 t/m 21 juli 2018
|
concessie Waterland (2012-2023)
|
306
|
Amsterdam Centraal Station - Ilpendam - Purmerend Gors-Noord - Purmerend Wheermolen - Purmerend Overwhere
|
Streekbus
|
EBS
|
22 juli 2018 t/m 9 december 2023
|
concessie Waterland (2012-2023)
|
376
|
Amsterdam Zuidoost - Diemen - Schouw - Watergang - Ilpendam - Purmerend Gors-Noord - Purmerend Wheermolen - Purmerend Overwhere
|
Streekbus
|
Oostenrijk i.o.v. EBS
|
... t/m 2 april 2017
|
concessie Waterland (2012-2023)
|
376
|
Amsterdam Zuidoost - Diemen - Schouw - Watergang - Ilpendam - Purmerend Gors-Noord - Purmerend Wheermolen - Purmerend Overwhere - Purmerend P+R N244 (← Middenbeemster ← De Rijp)
|
Streekbus
|
Oostenrijk i.o.v. EBS
|
3 april 2017 t/m 9 december 2023
|
concessie Waterland (2012-2023)
|
N01
|
Amsterdam Centraal Station - Schouw - Watergang - Ilpendam - Purmerend Tramplein/Purmerend Weidevenne - Purmerend Centrum - Purmerend Wheermolen - Purmerend Overwhere
|
Nachtbus
|
EBS
|
11 december 2011 t/m 9 december 2023
|
concessie Waterland (2012-2023)
|