Lijn 957 Oberhausen, Tulpenstraße - Graßhofstraße
Buslijn 957 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | STOAGsub |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Oberhausen |
Materieel | MAN Lion's City Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/uur |
Dal | 1-3x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 957 rijdt van Oberhausen Lirich via Hauptbahnhof, Neue Mitte, Borbeck, Osterfeld, Sterkrade, Weierheide en Waldteich naar Barmingholten.
Dienstregeling
- Doordeweeks tussen circa 6:00 en 8:00 uur, tussen circa 13:00 en 14:00 uur en tussen circa 15:00 en 18:00 uur wordt de volledige route 3x/uur gereden.
- Op overige tijdstippen doordeweeks wordt 3x/uur gereden tot de halte Kiebitzstraße. Vanaf daar wordt 1x/uur doorgereden naar de halte Graßhofstraße. In de middag rijden enkele ritten naar Im Lekkerland via Im Waldteich in plaats van naar de halte Kiebitzstraße.
- In het weekend en de avonduren wordt 2x/uur gereden, waarvan de helft van de ritten tot Sterkrade Bahnhof rijdt.
- Tussen de haltes Sterkrade Bahnhof en Im Waldteich wordt een verhoogde frequentie aangeboden in combinatie met lijn 967.
Route
Halte | ||
Oberhausen, Tulpenstraße | ||
Oberhausen, Veilchenweg | ||
Oberhausen, Weilerstraße | ||
Oberhausen, Wunderstraße | ||
Oberhausen, Siebenbürgenstraße | ||
Oberhausen, Pauluskirche | ||
Oberhausen, Quartier 231 | ||
Oberhausen, Glasstraße | ||
Oberhausen, Annastraße | ||
Oberhausen, Bebelstraße | ||
Oberhausen, Alleestraße | ||
Oberhausen, Untere Marktstraße | ||
Oberhausen, Hauptbahnhof | ||
Oberhausen, Theater | ||
Oberhausen, Marienkirche | ||
Oberhausen, Ziesakplaza | ||
Oberhausen, TZU | ||
Oberhausen, Alte Walz | ||
Oberhausen, Neue Mitte | ||
Oberhausen, UMSICHT | ||
Oberhausen, Elektrostahlwerk | ||
Oberhausen, Aquapark | ||
Oberhausen, Haus Ripshorst | ||
Oberhausen, Eisenbahnbrücke | ||
Oberhausen, Küppers Hof | ||
Oberhausen, Ripshorster Straße | ||
Oberhausen, Sandgathe | ||
Oberhausen, Einbleckstraße | ||
Oberhausen, Emscherbrücke | ||
Oberhausen, Breilstraße | ||
Oberhausen, Burg Vondern | ||
Oberhausen, Schloßstraße | ||
Oberhausen, Glückaufstraße | ||
Oberhausen, Arminstraße | ||
Oberhausen, Osterfeld Süd Bahnhof | ||
Oberhausen, Osterfeld Mitte | ||
Oberhausen, Zeche Osterfeld | ||
Oberhausen, Kapellenstraße | ||
Oberhausen, Heidekirche | ||
Oberhausen, Gute Straße | ||
Oberhausen, Hüttestraße | ||
Oberhausen, Stemmerstraße | ||
Oberhausen, Elly-Heuss-Knapp-Straße | ||
Oberhausen, Dreilinden | ||
Oberhausen, Hirsch-Center | ||
Oberhausen, Rathaus Sterkrade | ||
Oberhausen, Sterkrade Mitte | ||
Oberhausen, Neumarkt | ||
Oberhausen, Sterkrade Bahnhof | ||
Oberhausen, Zeche Sterkrade | ||
Oberhausen, Weierstraße | ||
Oberhausen, Freizeitpark Weierheide | ||
Oberhausen, Waldteichstraße | ||
Oberhausen, Erlenstraße | ||
Oberhausen, Kiebitzstraße | ||
Oberhausen, Im Lekkerland | ||
Oberhausen, Im Waldteich | ||
Oberhausen, Weißensteinstraße | ||
Oberhausen, Ruhrchemie | ||
Oberhausen, Drostenkampstraße | ||
Oberhausen, Holtstegstraße | ||
Oberhausen, Tackstraße | ||
Oberhausen, Graßhofstraße |
Geschiedenis
Op 4 oktober 2015 werd de route tussen het Ziesakplaza en het Hauptbahnhof aangepast. Er werd via het Theater gereden in plaats van via de halte Rathaus.
Op 9 juni 2019 werd de route gewijzigd tussen het Osterfeld Süd en Sterkrade. Voortaan werd niet langer via het Johanniter Krankenhaus gereden, maar vanaf Osterfeld Süd via de Vestische Straße naar Sterkrade, waarmee de route van lijn 956 werd overgenomen.
Halte | ||
Oberhausen, Osterfeld Süd Bahnhof | ||
Oberhausen, Wittekindstraße | ||
Oberhausen, OLGA-Park | ||
Oberhausen, Emschertalbahn | ||
Oberhausen, Zweigstraße | ||
Oberhausen, MAN TURBO | ||
Oberhausen, Johanniter Krankenhaus | ||
Oberhausen, Emdenstraße | ||
Oberhausen, Rathaus Sterkrade | ||
Oberhausen, Hirsch-Center | ||
Oberhausen, Sterkrade Mitte | ||
Oberhausen, Neumarkt | ||
Oberhausen, Sterkrade Bahnhof |
Op 7 januari 2021 werd de dienstregeling licht gewijzigd. Doordeweeks werd de laatste rit vanaf de halte Graßhofstraße verlengd van Sterkrade Bahnhof naar Oberhausen Hauptbahnhof en in het weekend werd een extra late rit van Sterkrade Bahnhof naar Oberhausen Hauptbahnhof aan de dienstregeling toegevoegd. Als laatste werd op zondag een extra vroege rit van Oberhausen Hauptbahnhof naar Neue Mitte aangeboden.
Op 9 januari 2022 werd voor de ritten met het eindpunt Kiebitzstraße voortaan ook richting de Kiebitzstraße via de halte Erlenstraße gereden. Tevens werd de halte Alte Walz aan de route toegevoegd.
Op 8 januari 2023 werd de halte Babcock Werk 1 hernoemd in Quartier 231 en de halte Hermannstraße in Drostenkampstraße.