Lijn 662 's-Hertogenbosch Centraal Station - Oss Centraal Station
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 662 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Oost-Brabant |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Citea |
Rijdt sinds | 14 december 2014 |
Voorganger(s) | 162 |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/uur |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/uur (v.a. 14:10) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 662 rijdt van 's-Hertogenbosch via Empel, Maren-Kessel, Lith en Lithoijen naar Oss.
In de ochtendspits rijden twee (doorgaande) ritten van Oss naar 's-Hertogenbosch en rijdt één rit van Maren-Kessel naar Oss. In de middagspits rijden drie ritten van Oss naar Maren-Kessel v.v. en twee ritten van 's-Hertogenbosch naar Maren-Kessel.
Route
Halte | ||
's-Hertogenbosch, Centraal Station | ||
's-Hertogenbosch, Orthenseweg | ||
's-Hertogenbosch, Baden Powellstraat | ||
's-Hertogenbosch, Aartshertogenlaan | ||
's-Hertogenbosch, Bruistensingel | ||
↑ | 's-Hertogenbosch, Station Oost | |
's-Hertogenbosch, Buitenpepers | ||
's-Hertogenbosch, Slagen Zuid | ||
's-Hertogenbosch, Rompertsebaan | ||
's-Hertogenbosch, Rompertpassage | ||
's-Hertogenbosch, De Harendonkweg | ||
's-Hertogenbosch, De Morgen | ||
's-Hertogenbosch, Burg. Godschalxstraat | ||
Empel, Klaverstraat | ||
Empel, Wikveld | ||
Empel, Tarweakker | ||
Empel, Bereklauw | ||
Empel, Fluitenkruid | ||
Empel, De Brink | ||
Empel, Fluitenkruid | ||
Het Wild, Hustenweg | ||
Het Wild, Nieuwe Provincialeweg | ||
Maren-Kessel, Provincialeweg | ||
Maren-Kessel, Dijkstraat | ||
Maren-Kessel, Kerkplein | ||
Maren-Kessel, Velmerweg | ||
Maren-Kessel, Molenstraatje | ||
Maren-Kessel, Kesselsehoek | ||
Lith, Citadel | ||
Lith, Mr. Van Coothstraat | ||
Lith, Hertog Janstraat | ||
Lith, Markt | ||
Lith, Lithsedijk | ||
Lithoijen, Stuw | ||
Lithoijen, Lithoijensedijk | ||
Lithoijen, John F. Kennedybaan | ||
Teeffelen, Pastoor van Weerdtstraat | ||
Oss, Mikkeldonkweg | ||
Oss, Zaltbommelseweg | ||
Oss, Hertogensingel | ||
Oss, Eikenboomgaard | ||
Oss, Walstraat | ||
Oss, Centraal Station |
Geschiedenis
Met de overgang naar de nieuwe concessie Oost-Brabant per 14 december 2014 werd lijn 162 omgezet naar een schoolbus. Vrijwel alle ritten tussen Oss en Maren-Kessel werden op die datum opgeheven. Slechts twee tot drie ritten in de spitsrichting bleven gehandhaafd ten behoeve van scholieren.