Lijn 446
Concessiekaart - Concessietabel - OV-autoriteiten - Vervoerders - Huisstijlen - Naslagwerk - Grensoverschrijdend OV - Tijdelijke lijnen - Voormalige ov-lijnen in NL - Treinstations - Busstations - Bus- & tramhaltes - Metrostations - Sneltramhaltes - Buurtbussen - Snelbussen - Nachtbussen - Treinseries Nederland - Treinseries België - Dienstregelingen - Dienstregeling naar jaar - Winterdienstregeling - Deelfietssystemen - Vragen? OV Vraagbaak
Zoek alle lijnen op de wiki op lijnnummer - Lijnoverzichten met huidige Nederlandse lijnen: 0-4 | 5-9 | 10-19 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60-69 | 70-79 | 80-89 | 90-99 | 100-149 | 150-199 | 200-249 | 250-299 | 300-349 | 350-399 | 400-449 | 450-499 | 500-549 | 550-599 | 600-649 | 650-699 | 700-749 | 750-799 | 800-899 | 900-999 | 1000+ | ABC
|
436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 ↔ 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 |
Nederlandse lijnen 446: Bus-, tram-, metro- en veerlijnen in Nederland (ook grensoverschrijdende lijnen).
Belgische en Duitse lijnen 446: Bus-, tram-, metro- en veerlijnen in België en Duitsland die een artikel op deze wiki hebben.
De tabellen met voormalige lijnen zijn niet compleet.
Inhoud
Klik op de pijltjes om te sorteren op route, lijnsoort (formule), vervoerder of concessie.
Huidige lijnen
Nederland
Er zijn geen lijnen bekend.
België
Route | Vervoerder | Bassin/Regio | ||
---|---|---|---|---|
446 | Nieuwmoer - Achterbroek - Wuustwezel - Loenhout - Brecht - Sint-Lenaarts - Westmalle - Oostmalle | Schoolbus |
De Lijn | Antwerpen |
Duitsland
Route | Vervoerder | Verkeersverbond(en) | ||
---|---|---|---|---|
446 | Dortmund: Hombruch - Barop - Menglinghausen - Salingen | Stadsbus |
DSW21sub | VRR |
Voormalige lijnen
Nederland
Route | Vervoerder | Periode | |||
---|---|---|---|---|---|
446 | Heythuysen - Leveroy | Belbus |
Arriva | concessie Limburg (2017-2031) | 11 december 2016 t/m 9 december 2017 |
446 | Opstapper: Oudega - Nijega | Belbus |
Kijlstra i.o.v. Arriva | concessie Zuidoost-Fryslân en Wadden | 11 december 2016 t/m 9 december 2017 |
België
Route | Vervoerder | Periode | |||
---|---|---|---|---|---|
446 | Essen - Achterbroek - Wuustwezel - Loenhout - Brecht - Sint-Lenaarts - Westmalle - Oostmalle | Schoolbus |
De Lijn | entiteit Antwerpen | iig. februari 2016 t/m ... |
446 | Oostmalle - Westmalle - Sint-Lenaarts - Brecht - Loenhout - Wuustwezel - Achterbroek - Nieuwmoer - Essen | Schoolbus |
De Lijn | entiteit Antwerpen | 1 september 2013 t/m onbekend |
Duitsland
Er zijn geen lijnen bekend.