Lijn 71 Zwolle Busstation/NS - Emmeloord Busstation (2003)
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 17 apr 2011 om 13:34 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=71 |vervoerder=Arriva |concessie=IJsselmond 2003 |materieel=Den Oudsten B88, Den Oudsten Alliance, Berkhof Duvedec |lijnsoort=stree…')
Voormalige buslijn 71 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | IJsselmond 2003 |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Den Oudsten B88, Den Oudsten Alliance, Berkhof Duvedec |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 71 reed van Zwolle via Hasselt, Zwartsluis, Sint Jansklooster, Vollenhove en Marknesse naar Emmeloord.
In de spits- en daluren eindigt lijn 71 eenmaal per uur in Vollenhove, vanaf daar rijdt de bus verder als lijn 78 via Kraggenburg naar Emmeloord.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Zwolle, Busstation/NS | ||
Zwolle, Eekwal | ||
Zwolle, Harm Smeengekade | ||
Zwolle, IJsselhallen | ||
Zwolle, Blaloweg | ||
Ruimzicht, Frankhuis | ||
Hasselt, Scheepswerf | ||
Zwartsluis, De Velde | ||
Zwartsluis, Busstation | ||
Zieltje, De Krieger | ||
Sint-Jansklooster, Heetveld | ||
Sint-Jansklooster, De Pastorie | ||
Vollenhove, Clarenberglaan | ||
Vollenhove, Zwembad | ||
Vollenhove, Vollenhoverweg 20 | ||
Marknesse, Noordzoom | ||
Marknesse, Busstation | ||
Emmeloord, Lange Dreef | ||
Emmeloord, Busstation |
Geschiedenis
Lijn 71 is op een onbekend moment geïntroduceerd.
Na afloop van de concessie IJsselmond ging lijn 71 mee naar Connexxion. Later verviel lijn 78, waarna lijn 71 dat traject overnam.