Lijn 94 Emmerich, Bahnhof - Elten Zevenaarer Straße
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 14 aug 2021 om 14:44
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 94 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Looksub |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Emmerich |
Materieel | VDL Citea MAN Lion's City (G) Mercedes-Benz Citaro (G) Iveco Crossway LE MAN NL 263 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (belbus) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zaterdagavond | 1x/uur (belbus) |
Zondag | 1x/2 uur |
Zondagavond | 1x/2 uur (belbus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 94 rijdt van Emmerich Stadtmitte via Borghees en Hüthum naar Elten.
Dienstregeling
- De halte Sankt-Georg-Schule wordt in de ochtendspits aangedaan door de extra ritten richting Elten Zevenaarer Straße. In de middag wordt de halte enkele malen door de extra ritten richting Emmerich Bahnhof aangedaan.
- In de daluren buiten de vakanties wordt richting Emmerich Bahnhof al vanaf 11:00 uur 2x/uur gereden, richting Elten Zevenaarer Straße wordt vanaf 13:00 uur 2x/uur gereden.
- De halte Gesundheitswohnpark wordt bijna de gehele week 1x/uur als belbus bediend. In het weekend tussen circa 8:00 en 11:00 uur en tussen circa 15:00 en 20:00 uur wordt de halte 1x/2 uur als belbus bediend.
Route
Halte | ||
Emmerich, Bahnhof | ||
Emmerich, Derksen | ||
Emmerich, Kleiner Löwe | ||
Emmerich, Nonnenplatz | ||
Emmerich, Geistmarkt | ||
Emmerich, Gesundheitswohnpark | ||
Emmerich, Stadttheater | ||
Emmerich, Realschule | ||
Emmerich, Amtsgericht | ||
Emmerich, Goebelstraße | ||
Emmerich, Hansastraße | ||
Emmerich, Nollenburger Weg | ||
Emmerich, Karl-Arnold-Straße | ||
Emmerich, Schulstraße | ||
Emmerich, Heideweg | ||
Emmerich, Tannenweg | ||
Emmerich, Hoher Weg | ||
Emmerich, Laarscher Weg | ||
Emmerich, Laarfeldweg | ||
Emmerich, Leege Weide | ||
Emmerich, Ingenkampstraße | ||
Emmerich, Hüthum Kirche | ||
Emmerich, Sankt-Georg-Schule | ||
Emmerich, Mailandstraße | ||
Emmerich, Abergsweg | ||
Emmerich, Elten Berg | ||
Emmerich, Spykscher Weg | ||
Emmerich, Elten Seminarstraße | ||
Emmerich, Elten Markt | ||
Emmerich, Elten Neustadt | ||
Emmerich, Elten Zevenaarer Straße |
Geschiedenis
Op 30 augustus 2017 werd de halte Luitgardisschule in Elten aan de route toegevoegd. Deze halte werd alleen bediend door enkele scholierenritten.
Op 28 augustus 2019 kwam de bediening van de Luitgardisschule in Elten weer te vervallen.
Op 1 december 2019 werd het vervoer overgenomen door Look, dit ten koste van de NIAG. De dienstregeling bleef hierbij ongewijzigd.
Op 23 mei 2021 werd de halte Gesundheitswohnpark aan de route toegevoegd. Deze halte werd de gehele week door aparte belbusritten vanaf Emmerich Bahnhof bediend.