Concessie West-Brabant (2007-2014)
West-Brabant | |
---|---|
OV-autoriteit | Provincie Noord-Brabant |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Duur | 8 jaar |
Periode | 10.12.2006 - 13.12.2014 |
Concessietabel - Concessiekaart |
De concessie West-Brabant wordt verzorgd door Veolia Transport. Tussen Etten-Leur, Breda en Oosterhout is een nieuw HOV concept geïntroduceerd, Volans. De bussen op Volans lijnen zijn luxer van aard en rijden frequenter dan reguliere streeklijnen. Het tarief is gelijk aan de overige streeklijnen.
In de praktijk is deze concessie samengevoegd met Midden-Brabant, en de lijnconcessie Breda - Oosterhout - Utrecht, waar de Brabantliner onder valt.
Inhoud
Lijnennet 2011
Nog niet volledig bewerkt
Lijnen vorige dienstregelingen
Materieel
Binnen het vervoersgebied worden de volgende bussen ingezet:
Dienstregelingwijzigingen
- Wijzigingen concessie West en Midden-Brabant 2011 (ingangsdatum 12 december 2010)
- Wijzigingen concessie West en Midden-Brabant 2010 (ingangsdatum 13 december 2009)
- Wijzigingen concessie West en Midden-Brabant 2009 (ingangsdatum 14 december 2008 m.u.v. stadsdienst Tilburg. Ingangsdatum staddienst Tilburg was 4 januari 2009)
Lijnen in deze concessie vanuit andere concessies
Concessie Midden-Brabant (Veolia Transport)
- Lijn 131 Breda - Dorst - Rijen - Gilze - Tilburg (Breda - Dorst)
- Lijn 135 's-Hertogenbosch - Vlijmen - Haarsteeg - Herpt - Heusden - Oud-Heusden - Wijk en Aalburg Kromme Nol (Wijk en Aalburg)
- Lijn 197 Rijen Station NS - Molenschot - Dorst - Oosterhout (Dorst - Oosterhout)
- Lijn 206 Waalwijk - Waspik - 's-Gravenmoer - Oosteind - Oosterhout (Oosteind - Oosterhout)
- Lijn 233 Sprang Capelle - Waalwijk - Drunen - Elshout - Oud-Heusden - Wijk en Aalburg Kromme Nol (Wijk en Aalburg)
- Lijn 234 Waalwijk - Sprang Capelle - Waspik - Raamsdonk - Raamsdonksveer (Raamsdonk - Raamsdonksveer)
- Lijn 633 Wijk en Aalburg Kromme Nol - Oud-Heusden - Elshout - Drunen - Waalwijk Willem van Oranje College (Wijk en Aalburg)
Concessie Breda - Oosterhout - Utrecht (Veolia Transport)
- Lijn 400 Utrecht - Vianen - Meerkerk - Sleeuwijk - Hank - Raamsdonksveer - Oosterhout (Sleeuwijk - Oosterhout)
- Lijn 401 Utrecht - Vianen - Meerkerk - Sleeuwijk - Hank - Breda (Sleeuwijk - Breda)
Concessie Zeeuws-Vlaanderen (Veolia Transport))
Concessie Noord-Zeeland (Connexxion)
- Lijn 102 Bergen op Zoom - Halsteren - Tholen - Oud-Vossemeer - Nieuw-Vossemeer/St. Annaland - St. Philipsland - Oude Tonge (Bergen op Zoom - Halsteren, en Nieuw-Vossemeer)
- Lijn 106 Stavenisse - St. Maartensdijk - Scherpenisse - Poortvliet - Halsteren - Bergen op Zoom Station (Halsteren - Bergen op Zoom)
- Lijn 107 Bergen op Zoom - Halsteren - Tholen - Poortvliet - St. Maartensdijk - Stavenisse (Bergen op Zoom - Halsteren)
- Lijn 108 Bergen op Zoom - Halsteren - Tholen - (Oud-Vossemeer -) Poortvliet - Scherpenisse - St. Maartensijk - (Stavenisse -) St. Annaland (Bergen op Zoom - Halsteren)
- Lijn 109 Bergen op Zoom - Halsteren - Oud-Vossemeer - St. Annaland - Stavenisse (Bergen op Zoom - Halsteren)
Concessie Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee (Arriva)
- Lijn 137 Willemstad - Rotterdam (Willemstad)
- Lijn 169 Oud-Beijerland - Stougjesdijk - Greup - Klaaswaal - Numansdorp - Willemstad (Willemstad)
- Lijn 669 Willemstad - Numansdorp - Klaaswaal - Greup - Stougjesdijk - Oud-Beijerland Scholengemeenschap (Willemstad)
Concessie Rivierenland (Arriva)
- Lijn 49 Rossum - Hurwenen - Zaltbommel - Gameren - Nieuwaal - Zuilichem - Brakel - Andel (Andel)
- Lijn 266 Eethen - Wijk en Aalburg - Nederhemert-Zuid - Well - Ammerzoden - Hedel - Bruchem - Zaltbommel (Eethen - Wijk en Aalburg)
- Lijn 268 Giessen - Andel - Poederoijen - Aalst (Gld) - Nederhemert - Delwijnen - Kerkwijk - Bruchem - Zaltbommel (Giessen - Andel)