Lijn 217 Amsterdam Centraal Station - Hoorn Station NS
Voormalige nachtbuslijn 217 | |
Vervoerder(s) | NZH (... - 1999), Connexxion (1999 - 2005), Arriva (2005 - 2011) |
Concessies | Waterland (2002-2005), Waterland (2006-2011) |
Regio's | Amsterdam, Zaanstreek en Waterland, West-Friesland |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Den Oudsten Alliance, Berkhof Duvedec, Scania Omnilink |
Periode | ... t/m 10 december 2011 |
Opvolger(s) | N14 |
Frequenties
| |
Vrijdagnacht | 1x/uur |
Zaterdagnacht | 1x/uur |
De lijn reed in de nacht na de genoemde dag(en) |
---|
Lijn 217 reed van Amsterdam via de N247, Edam en Scharwoude naar Hoorn.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Centraal Station | ||
Amsterdam, Prins Hendrikkade | ||
Schouw, Splitsing | ||
Broek in Waterland, Dorp | ||
Monnickendam, Bernhardbrug | ||
Katwoude, Lagedijk | ||
Edam, Busstation | ||
Edam, Technische School | ||
Zeevang, Riethoorneweg | ||
Middelie, Klemweg (N247) | ||
Warder, Verkavelingweg | ||
Oosthuizen, Dorp | ||
Oosthuizen, Koggehoorn | ||
Beets, N247 | ||
Oudendijk, N247 | ||
Scharwoude, Rijksweg | ||
Scharwoude, Ooms | ||
Scharwoude, Gemaal Westerkogge | ||
Hoorn, Poldermolen | ||
Hoorn, Verfmolen | ||
Hoorn, Houtzaagmolen | ||
Hoorn, Poolster | ||
Hoorn, Astronautenweg | ||
Hoorn, Zuiderkruisstraat | ||
Hoorn, Station |
Categorieën:
- Voormalige lijn 217
- Voormalige buslijnen
- Voormalige nachtbus
- Concessie Waterland (2002-2005) (voormalige lijnen)
- Concessie Waterland (2006-2011) (voormalige lijnen)
- Regio Amsterdam
- Regio Zaanstreek en Waterland
- Regio West-Friesland
- Plaats Amsterdam
- Station Amsterdam Centraal
- Plaats Het Schouw
- Schouw Splitsing
- Plaats Edam
- Edam Busstation
- Plaats Hoorn
- Station Hoorn