Lijn 6 Sneek Station - Gaastmeer Kade
Voormalige buslijn 6 | |
Vervoerder(s) | ZWH |
Regio | Zuidwest-Friesland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 28 mei 1972 t/m 31 december 1973 |
Opvolger(s) | 46 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/1-2 uur |
Avond | 1x/1-2 uur |
Zaterdag | 1x/1-2 uur |
Zondag | 4-5x/dag |
Lijn 6 reed van Sneek via Jutrijp, Hommerts, Heeg en Gaastmeer naar Oudega.
Dienstregeling
- De meeste ritten reden na Heeg eerst naar Gaastmeer en dan naar Oudega om vervolgens weer naar Sneek terug te rijden. Verder reden van maandag t/m vrijdag ritten tot Gaastmeer.
- In de ochtend en middag was er ook één rit van Sneek tot Heeg v.v.
- Op zon- en feestdagen reden de ritten via Oudega tot Gaastmeer v.v.
Route
Halte Niet alle haltes worden genoemd.
| ||
Sneek, Busstation | ||
Sneek, Prins Hendrikkade | ||
Sneek, Lemmerweg | ||
Jutrijp, Kerk | ||
Hommerts, Weg naar Heeg | ||
105px | Osingahuizen, Osingahuizen | |
Heeg, Driesprong Lytshuizen | ||
Heeg, Postkantoor | ||
Heeg, Driesprong Lytshuizen | ||
Lytshuizen, Lytshuizen | ||
Oudega, Kerk | ||
Gaastmeer, Kade | ||
Idsega, Idsega | ||
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Per 1 Januari 1974 ging de ZWH op ion de FRAM deze lijn ging mee over alleen werd hij vernummerd in lijn 46.