Lijn 18 Leeuwarden, Busstation - Vrijheidswijk
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 19 mrt 2017 om 20:16
Buslijn 18 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Leeuwarden |
Materieel | Irisbus Citelis CNG |
Rijdt sinds | 6 maart 2016 |
Voorganger(s) | 38 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur (middag) |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 18 rijdt van station Leeuwarden via Heechterp naar de Vrijheidswijk.
Route
Halte | ||
Leeuwarden, Busstation | ||
Leeuwarden, Beursplein | ||
Leeuwarden, Blokhuisplein | ||
Leeuwarden, Oosterbrug | ||
Leeuwarden, Koepelkerk | ||
Leeuwarden, Barent Fockesstraat | ||
Leeuwarden, Camminghastraat | ||
Leeuwarden, Arnold Feystraat | ||
Leeuwarden, Coopmansstraat | ||
Leeuwarden, Kastanjestraat | ||
Leeuwarden, Canadezenlaan | ||
Leeuwarden, Robinsonstraat | ||
Leeuwarden, Dragoonsplein |
Geschiedenis
Op 6 maart 2016 vond een grote herziening plaats in het stadsnet van Leeuwarden. Lijn 38 werd hierbij vernummerd naar lijn 18. In de route en dienstregeling vonden geen wijzigingen plaats.