Lijn 41 Heerenveen Station - Spannenburg Spannenburg
Voormalige buslijn 41 | |
Vervoerder(s) | NoordNed (2002 - 2005), Arriva (2006) Connexxion (2007 - ...) |
Concessies | Zuidwest-Fryslân (1999-2006), Noord- en Zuidwest-Fryslân |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 15 december 2002 t/m ... |
Voorganger(s) | 41 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 0-1x/uur |
Lijn 41 reed van Heerenveen via Joure, Scharsterbrug, Sint-Nicolaasga en Noed naar Spannenburg.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Heerenveen, Station | ||
Heerenveen, Oost (A32) | ||
Joure, Rotonde | ||
Joure, Scheen | ||
Scharsterbrug, Schoolstraat | ||
Huis ter Heide, Huis ter Heide | ||
Sint-Nicolaasga, Centrum | ||
Noed, Noed | ||
Spannenburg, Spannenburg |
Geschiedenis
Op 15 december 2002 werd het lijnennet in de Zuidwesthoek gedeeltelijk aangepast. De reeds bestaande lijn 41 werd ingekort tot het traject Heerenveen - Spannenburg. Het verlaten traject werd gedeeltelijk overgenomen door de gewijzigde lijn 44, in Wijckel en Sondel waren overstapmogelijkheden naar Balk Garage.
Op 1 januari 2007 ging de exploitatie verder onder Connexxion, die de nieuwe concessie gewonnen had.