Lijn
|
Route
|
Opmerkingen
|
1
|
Eindhoven Heesterakker - Vaartbroek - Station - Meerveldhoven - Veldhoven
|
|
1
|
Helmond, Mierlo-Hout - Eeuwsels
|
Stadsdienst Helmond
|
2
|
Eindhoven De Tempel - Station - Geldrop
|
|
2
|
Helmond, Eeuwsels - Straakven
|
Stadsdienst Helmond
|
3
|
Nijmegen - Heumen - Mook - Plasmolen - Ottersum - Gennep - Heijen - Afferden - Bergen - Well - Wellerlooi - De Hamert - Arcen - Lomm - Velden - De Krosselt - Venlo - Tegelen
|
|
3
|
Helmond, Rijpelberg - Station - Stiphout
|
Stadsdienst Helmond, vanaf 31 januari 1981
|
4
|
Nijmegen - Heilig Landstichting - Groesbeek - Breedeweg/Horst
|
|
5
|
Nijmegen - Weurt - Beuningen - Ewijk - Winssen - Deest - Afferden - Druten - Puiflijk - Boven Leeuwen - Beneden Leeuwen - (Wamel - Dreumel - Alphen)/(Tiel)
|
Reed vanaf Beneden Leeuwen om en om naar Alphen of Tiel
|
6
|
Nijmegen - Teersdijk - Wijchen - (Hernen - Bergharen - Horssen - Druten)/(Niftrik - Ravenstein - Batenburg - Appeltern - Maasbommel - Blauwe Sluis - Alphen)
|
|
7
|
Eindhoven - Acht - Oirschot Kazerne
|
|
8
|
Beuningen - Weurt - Nijmegen - Malden - Molenhoek
|
Reed niet in de avonduren en op zondagen
|
9
|
(Wijchen - Niftrik - Batenburg - Appeltern/Alphen - Maasbommel - Blauwe Sluis) - Altforst - Puiflijk - Druten
|
Beperkte dienst op maandag t/m vrijdag
|
10
|
Eindhoven - Acht - Best
|
Versterking voor BBA lijn 41, reed niet in de avonduren of het weekend
|
11
|
Eindhoven Heesterakker - Station - Zeelst - Veldhoven Zonderwijk
|
|
15
|
Gennep - Oeffelt - St. Agatha - Cuijk - Beers - Gassel - Escharen - Grave
|
|
16
|
Nijmegen - Alverna - Grave - Velp - Reek - Schaijk - Heesch - Geffen - Nuland - Kruisstraat - Rosmalen - 's-Hertogenbosch
|
|
17
|
Grave - Velp - Reek - Schaijk - Herpen - Berghem - Oss
|
|
18
|
Nijmegen - Hatert - Overasselt - Grave - Escharen - Langenboom - Mill - Wilbertoord - Odiliapeel - Volkel - Uden
|
|
19
|
Nijmegen - Hatert - Overasselt - Grave - Escharen - Langenboom - Mill - Sint Hubert - Wanroy - Ledeacker - Sint Anthonis - Boxmeeer
|
|
20
|
Eindhoven - Geldrop - Heeze - Someren - Asten - Lierop - Helmond
|
|
21
|
Nijmegen - Alverna - Grave - Velp - Reek - Zeeland - Uden - Volkel - Boekel - Handel - Gemert - Beek en Donk - Lieshout - Gerwen - Nuenen - Tongelre - Eindhoven
|
|
22
|
Helmond - Aarle-Rixtel - Lieshout - Gerwen - Nuenen - Eindhoven, Eckart - Eindhoven
|
|
23
|
Eindhoven - Geldrop - Mierlo - Mierlo-Hout - Helmond - Bakel - Milheeze - De Rips - Westerbeek - Oploo - Sint Anthonis - Boxmeer - Beugen - Oeffelt - Gennep
|
|
24
|
Eindhoven - Geldrop - Mierlo - Mierlo-Hout - Helmond - Brouwhuis - Deurne - IJsselstein - Heide - Venray
|
Tevens deel van de stadsdienst Venray
|
25
|
Helmond - Aarle-Rixtel - Beek en Donk - Gemert - Boekel - Erp - Veghel
|
|
26
|
Venray - Oostrum - Geijsteren - Wanssum - Well
|
Reed niet in de avonduren of het weekend
|
28
|
Venray - Maashees/Overloon
|
|
29
|
Venray - Oostrum - Oirlo - Wanssum - Blitterswijk - Meerlo - Tienray - Swolgen - Broekhuizenvorst - Broekhuizen - Lottum - Houthuizen - Grubbenvorst - Echtenray - Blerick - Venlo
|
Tevens deel van de stadsdienst Venray
|
30
|
Venray - Leunen - Castenraij - Oostenrijk - Horst - Sevenum - Blerick - Venlo - Tegelen - Steyl - Belfeld - Reuver - Swalmen - Maasniel - Roermond
|
|
31
|
Venlo - Blerick - Rooth - Maasbree - Koningslust - Helden - Panningen - Beringe - Meijel - Neerkant - Liessel - Vreewijk - Deurne
|
|
32
|
Deurne - Vlierden - Ommel - Asten - Someren - Someren Eind - Nederweert - Weert
|
|
33
|
Helenaveen - Griendtsveen - Zeilberg - Deurne
|
|
35
|
Venlo - Straelen - Geldern
|
|
41
|
Arnhem - Elden - Driel - Heteren - Randwijk - Zetten - Andelst
|
Tevens een marktdienst van Heteren naar Elst
|
42
|
Andelst - Zetten - Randwijk - Wageningen
|
Reed niet in het weekend of de avonduren
|
43
|
Nijmegen - Lent - Oosterhout - Slijk-Ewijk - Valburg - Herveld - Andelst - Waggelekooy - Hien - Dodewaard - Kloosterend - Opheusden - Kesteren - Rhenen
|
|
44
|
Tiel - Maurik - Eck en Wiel - Ingen - Ommeren - Lienden - Aalst - Kesteren
|
|
45
|
Rhenen - Kesteren - Ochten - IJzendoorn - Echteld - Tiel - Wadenoyen - Geldermalsen
|
|
46
|
Tiel - Drumpt - Kerk Avezaath - Erichem - Buren - Asch - Zoelmond - Beusichem - Culemborg
|
Tevens een marktdienst van Maurik naar Culemborg
|
47
|
Brakel - Zuilichem - Nieuwaal - Gameren - Zaltbommel - Meteren - Neerijnen - Waardenburg - Tuil - Haaften - Hellouw - Herwijnen - Vuren - Dalem - Gorinchem
|
|
48
|
Geldermalsen - Meteren - Neerijnen - Waardenburg - Neerijnen - Opijnen - Heesselt - Varik - Ophemert - Zennewijnen - Tiel
|
|
49
|
Gorinchem - Laag Dalem - Spijk - Vogelswerf - Asperen - Heukelum - Leerdam - Acquoy - Gellicum-Rhenoy - Rumpt - Beesd - Rumpt - Enspijk - Deil - Geldermalsen
|
Tevens een spitsdienst van Beesd naar Culemborg. Reed niet op zondagen en de avonduren.
|
51
|
Nieuw-Bergen - Siebengewald - Gaesdonk - Hülm - Goch
|
|
80
|
Nijmegen - Ubbergen - Beek - Ooij - Erlecom - Leuth - Kekerdom - Millingen
|
|
81
|
Ooy - Groenlanden - Tiengeboden - Nijmegen
|
Reed niet in de avonduren en op zondag
|
929
|
Venlo - Herongen - Aldekerk - Moers - Duisburg
|
|
Buurtbussen
|
A
|
Sevenum - Helenaveen - Neerkant - Helenaveen - Grashoek - Koningslust - Panningen
|
|
B
|
Griendtsveen - America - Meterik - Horst - Melderslo
|
|
C
|
Ravenstein - Neerloon - Overlangel - Herpen - Huisseling - Ravenstein - Deursen - Dennenburg - Demen - Dieden
|
|
D
|
Lieshout - Mariahout - Zondveld - Zijtaart - Veghel - Keldonk - Erp - Boerdonk - Beek en Donk
|
|
E
|
Boxmeer - Rijkevoort - Haps - Vianen - Cuijk
|
|
F
|
Maashees - Vierlingsbeek - Groeningen - Vortum Mullem - Sambeek - Boxmeer
|
|
G
|
Venray - Merselo - Vredepeel
|
|
H
|
Bakel - Mortel - Gemert - Elsendorp - Venhorst - Boekel
|
|
J
|
Heeze - Sterksel - Maarheeze - Hugten - Someren-Heide - Someren
|
|
K
|
Sint Anthonis - Ledeacker - Landhorst - Westerbeek - Stevensbeek - Boxmeer
|
Vanaf 6 maart 1980
|
L
|
Son & Breugel - Nederwetten - Nuenen - Eeneind - Geldrop
|
|