Lijn 639 Renesse Transferium - Middelharnis Gemeentehuis
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 639 | |
Vervoerder(s) | TCR i.o.v. Connexxion |
Concessie | Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, VDL Citea |
Rijdt sinds | 13 december 2015 |
Voorganger(s) | 639 |
Frequenties
| |
Spits | 6x/dag (spitsri.) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 3x/dag (v.a. 12:40) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 639 rijdt van Renesse via Ellemeet, Scharendijke, Ouddorp en de provincialeweg N215 naar Middelharnis.
Route
Halte | ||
Renesse, Transferium | ||
Noordwelle, Kuijerdamseweg | ||
Ellemeet, Camping 't Witte Paardje | ||
Ellemeet, Dorp | ||
Ellemeet, Camping Klaverweide | ||
Scharendijke, Camping | ||
Scharendijke, Sluis | ||
Ouddorp, Port Zélande | ||
Ouddorp, Bernhardweg | ||
Ouddorp, Hofdijksweg | ||
Ouddorp, Hoge Pad | ||
Ouddorp, Station | ||
Ouddorp, Kerkhoek | ||
Goedereede, Rijksweg N57 | ||
Stellendam, Provincialeweg N215 | ||
Melissant, Tunneltje | ||
Middelharnis, Gemeentehuis |
Geschiedenis
Op 13 december 2015 ging de volgende concessie Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee van start. Deze was na de aanbestedingsronde gewonnen door Connexxion, waardoor zij weer terugkeerde in één van haar ontstaansgebieden. Naast de introductie van het R-net werden diverse andere wijzigingen doorgevoerd.
Deze lijn werd op die datum flink aangepast. De dienstregeling werd ingeperkt tot enkele ritten in de drukste richting en één rit per richting werd verlengd van/naar Renesse, zodat scholieren vanuit die richting niet meer over hoefden te stappen. In de tegenovergestelde richting konden reizigers voortaan gebruik maken van de nieuwe lijn 436 en vervolgens overstappen in Stellendam.