Lijn 1 Heerenveen Station NTM/NS - Leeuwarden Autobusstation NS
Voormalige buslijn 1 | |
Vervoerder(s) | NTM |
Regio's | Noord-Friesland, Zuidwest-Friesland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 30 mei 1965 t/m ... |
Opvolger(s) | 5, 9 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 2-4x/dag |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 1 reed van Heerenveen via Joure en Sneek naar Leeuwarden.
Dienstregeling
- In de spitsuren reden extra ritten op deeltrajecten.
- Op zondagavond reden extra ritten tussen Heerenveen en Sneek.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Heerenveen, Station | ||
Oudehaske, Rijksweg 43 | ||
Haskerhorne, Rijksweg 43 | ||
Joure, Hotel Minnesma | ||
Joure, Postkantoor | ||
Joure, De Kooi | ||
Oudeweg, Brug | ||
Horsebrug, Brug | ||
Uitwellingerga, Weg naar Uitwellingerga | ||
Sneek, Jousterkade | ||
Sneek, Station | ||
Sneek, Leeuwarderweg | ||
Scharnegoutum, Zwettewei | ||
Dearsum, Dorp | ||
Rauwerd, Hoek | ||
Blauwe Tent, Blauwe Tent | ||
Roordahuizum, Hania State | ||
Wijtgaard, Dorp | ||
Goutum, Rijksweg | ||
Leeuwarden, Station |