Lijn 437 Rotterdam Zuidplein - Dirksland Ziekenhuis
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 21 apr 2016 om 14:21
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Snelbuslijn 437 | |
Vervoerder(s) | (TCR i.o.v.) Connexxion |
Concessie | Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Snelbus |
Formule | |
Materieel | VDL Citea Mercedes-Benz Citaro LE |
Rijdt sinds | 8 mei 2016 |
Voorganger(s) | 436 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/dag (Richting Dirksland) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 437 rijdt van Rotterdam via Numansdorp en Middelharnis naar Dirksland.
Dienstregeling
- Deze lijn rijdt de sneldienstroute van lijn 436.
- Alle ritten op één na rijden de volledige route naar Dirksland. Één rit rijdt tot de halte Middelharnis, Gemeentehuis.
Route
Halte | ||
Rotterdam, Zuidplein | ||
Numansdorp, A29 | ||
Nieuwe-Tonge, N215 | ||
Sommelsdijk, Zuid | ||
Middelharnis, Gemeentehuis | ||
Middelharnis, Centrum | ||
Sommelsdijk, Noord | ||
Dirksland, Dorp | ||
Dirksland, Ziekenhuis |
Geschiedenis
Op 8 mei 2016 werden de sneldienstritten van lijn 436 overgeheveld naar de nieuwe lijn 437. Dit gebeurde omdat er dagelijks nog veel mensen, die naar Achthuizen of Oude-Tonge moesten, in de sneldienstritten van de 436 instapten die deze dorpen overslaat.