Lijn 866 Kaarst, Berliner Platz - Lange Hecke
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 6 mrt 2021 om 18:12
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 866 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | DB Rheinlandbussub |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Schoolbus |
Stadsdienst | Kaarst |
Materieel | MAN Lion's City Mercedes-Benz Citaro Setra S 415 NF |
Frequenties
| |
Spits | 3-6x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1-2x/dag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 866 rijdt van Kaarst Büttgen via Driesch en Vorst naar Stadtmitte.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit van Lange Hecke naar de halte Berliner Platz, één rit van Am Hoverkamp naar Büttgen S-Bahnhof, één rit van Kaarster See naar Büttgen S-Bahnhof, één rit van Am Hoverkamp naar het Berliner Platz, één rit van de halte Badeniastraße via Kaarster See naar de halte Berliner Platz en één rit van de halte Berliner Platz naar de halte Georg-Büchner-Gymnasium.
- In de middag rijdt één rit van de halte Berliner Platz of Büttgen S-Bahnhof via Kaarster See naar de halte Badeniastraße, één rit van de halte Berliner Platz naar Lange Hecke, één rit van Büttgen S-Bahnhof naar de halte Am Hoverkamp, één rit van de halte Georg-Büchner-Gymnasium naar de halte Berliner Platz en één rit van Büttgen S-Bahnhof naar de halte Badeniastraße via IKEA Kaarst waarna via de halte Eichendorffschule naar Kaarster See wordt gereden.
- De ritten van en naar de haltes Badeniastraße en Georg-Büchner-Gymnasium rijden niet via de halte Raiffeisenkasse.
Route
Halte | ||
Kaarst, Berliner Platz | ||
Kaarst, Korschenbroicher Straße | ||
Kaarst, Büttgen S-Bahnhof | ||
Kaarst, Gesamtschule | ||
Kaarst, Driesch Denkmal | ||
Kaarst, Hütten | ||
Kaarst, Tuppenhof | ||
Kaarst, Abzweig Kleinenbroicher Straße/Rottes | ||
Kaarst, Heide | ||
Kaarst, Raiffeisenkasse | ||
Kaarst, Am Kirmesplatz | ||
Kaarst, Schauenburg | ||
Kaarst, Georg-Büchner-Gymnasium | ||
Kaarst, Am Holzbüttger Haus | ||
Kaarst, Kaarster See | ||
Kaarst, Gustav-Heinemann-Straße | ||
Kaarst, Bussardstraße | ||
Kaarst, Eichendorffschule | ||
Kaarst, Martinusstraße | ||
Kaarst, Karlsruher Straße | ||
Kaarst, Badeniastraße | ||
Kaarst, Am Duffes Pohl | ||
Kaarst, Bismarckstraße | ||
Kaarst, Oppelner Straße | ||
Kaarst, Kaarster Bahnhof | ||
Kaarst, Martinuscenter | ||
Kaarst, Rathaus | ||
Kaarst, Maubisstraße | ||
Kaarst, Neusser Straße | ||
Kaarst, Ritterstraße | ||
Kaarst, Am Hoverkamp | ||
Kaarst, Platanenstraße | ||
Kaarst, Am Pfarrzentrum | ||
Kaarst, Im Riedbusch | ||
Kaarst, Am Ehrenmal | ||
Kaarst, Am Storkesfeld | ||
Kaarst, IKEA Kaarst | ||
Kaarst, Porschestraße | ||
Kaarst, Badeniastraße | ||
Kaarst, Siemensstraße | ||
Kaarst, Mitte/Holzbüttgen | ||
Kaarst, Stadtpark | ||
Kaarst, Marsstraße | ||
Kaarst, Sonnenstraße | ||
Kaarst, Lange Hecke |
Geschiedenis
Op 30 augustus 2017 werden er extra ritten toegevoegd aan de dienstregeling. Het eindpunt bij de halte Am Hoverkamp werd voortaan ook vanuit Büttgen bediend.
Op 1 december 2019 werd de halte Hauptschule hernoemd in Gesamtschule.
Op 12 augustus 2020 werd de dienstregeling aangepast.