Lijn 662 Uithuizen Station - Loppersum Station
Voormalige buslijn 662 | |
Vervoerder(s) | Arriva (... - 2009) UVO/Van Dijk (2009 - 2014) |
Concessies | GGD, Kleinschalig OV Groningen-Drenthe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | 2005 (??) t/m 4 januari 2014 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 662 reed van Uithuizen via Zandeweer, Eppenhuizen, Garsthuizen en Westeremden naar Loppersum.
Route
Halte | ||
Uithuizen, Station | ||
Uithuizen, De Laan | ||
Uithuizen, Geraldadrift | ||
Uithuizen, Wilgenbos | ||
Uithuizen, J. Cohenstraat | ||
Uithuizen, Havendwarsweg | ||
Doodstil, Veilingweg | ||
Zandeweer, Hoofdstraat | ||
Zandeweer, Molen | ||
Eppenhuizen, Kerk | ||
Garsthuizen, Kraaibek | ||
Garsthuizen, Kerk | ||
Garsthuizen, Smydingheweg 29 | ||
Garsthuizen, Coolmanspad | ||
Westeremden, Moeke's Hoes | ||
Westeremden, Fiveldijk | ||
Loppersum, Stork | ||
Loppersum, Station |
Geschiedenis
Deze lijn ontstond vermoedelijk in 2005.
Op 13 december 2009 ging al het busvervoer in de provincies Groningen en Drenthe over naar Qbuzz die de concessie Groningen-Drenthe gewonnen had. Alle buslijnen die (gedeeltelijk) kleinschalig uitgevoerd worden, werden op diezelfde datum ondergebracht bij een aparte KSV-concessie, die weer opgedeeld is in zes lokale concessies en deze worden uitgevoerd door lokale taxibedrijven.
Deze schoolbus tussen Uithuizen en Loppersum werd vrijwel ongewijzigd voortgezet.
Op 5 januari 2014 werd deze lijn opgeheven. Alle ritten gingen vanaf die datum rijden onder het lijnnummer 62.