Lijn 790 Oude Bildtzijl
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 31 jul 2016 om 21:01
Belbuslijn 790 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog |
Lijnsoort | Belbus |
Formule | Opstapper Friesland |
Materieel | Taxibusje |
Rijdt sinds | 6 maart 2016 |
Voorganger(s) | 684 |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | 1x/uur (tot 13:45/14:10) |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 790 rijdt van Oude Bildtzijl naar Stiens en Sint Annaparochie.
Routes
Lijn 7901
Halte | ||
Oude Bildtzijl, De Kolk | ||
Stiens, Langebuorren |
Lijn 7902
Halte | ||
Oude Bildtzijl, De Kolk | ||
Sint Annaparochie, Van Harenstraat |
Geschiedenis
Op 6 maart 2016 werd het systeem van de Opstapper aangepast naar aanleiding van het gebruik en ervaringen met de Opstapperlijnen in Noordoost-Friesland rondom Dokkum. Voortaan krijgt elke kern met een opstapperhalte een lijnnummer en achter dat nummer wordt vervolgens een "1", "2" enz. toegevoegd voor de routes die vanuit die kern worden gereden. Oudt Bildtzijl kreeg het lijnnummer 790 en van daaruit wordt naar Stiens en Sint Annaparochie gereden.