Lijn
|
Route
|
Opmerkingen
|
1
|
Breskens - Biervliet - Hoek - Terneuzen - Spui - Axel - Absdale - Hulst - Terhole - Kuitaart - Kloosterzande - Perkpolderhaven
|
|
2
|
Breskens - Schoondijke - Oostburg (- Zuidzande - Sluis) - Draaibrug - Aardenburg - Eede - Maldegem (B) - Sijsele (B) - Brugge (B)
|
|
3
|
(Breskens - Groede - Nieuwvliet - Zuidzande - Oostburg -) Draaibrug - Sluis - Westkapelle (B) - Knokke (B)
|
|
4
|
Oostburg - Zuidzande - Cadzand - Retranchement - Sluis
|
|
5
|
Oostburg - Waterlandkerkje (/ Schoondijke) - IJzendijke - Biervliet
|
|
6
|
Axel - Zuiddorpe - Westdorpe - Sas van Gent
|
|
7
|
Hulst - Sint Jansteen - Heikant - Koewacht - Zuiddorpe - Axel
|
|
8
|
Hulst - Sint Jansteen - Clinge - Nieuw Namen
|
|
9
|
Hulst - Zandberg - Graauw - Paal - Kruispolderhaven - Lamswaarde - Kuitaart - Kloosterzande - Walsoorden - Ossenisse - Zeedorp
|
|
10
|
Goes - Kruiningen - Perkpolderhaven - Kloosterzande - Hengstdijk - Zaamslag - Terneuzen - Sluiskil - Sas van Gent - Zelzate
|
|
10
|
Hoek - Philippine - Sas van Gent - Sluiskil - Terneuzen - Zaamslag - Hengstdijk - Kloosterzande - Perkpolderhaven - Kruiningen - Goes
|
|
11
|
Hulst - Clinge - Nieuw Namen - Breda
|
Geen vervoer in België
|
12
|
Domburg - Aagtekerke - Grijpskerke - Middelburg - Veere - Vrouwenpolder - Kamperland
|
|
13
|
Middelburg - Koudekerke - Biggekerke - Meliskerke - Zoutelande - Westkapelle
|
|
14
|
Westkapelle - Domburg - Oostkapelle - Serooskerke - Middelburg - Nieuw en St. Joosland - Arnemuiden / Lewedorp
|
|
15
|
Vlissingen Oost - Ritthem - Oost Souburg - Middelburg
|
|
16
|
Middelburg - West Souburg - Vlissingen
|
|
17
|
Middelburg - Oost Souburg - Vlissingen
|
|
18
|
Middelburg - Koudekerke - Vlissingen
|
|
19
|
Goes - 's-Heer Hendrikskinderen - 's-Heer Arendskerke - Heinkenszand - 's-Heerenhoek - Nieuwdorp - Lewedorp - 's-Heer Arendskerke - 's-Heer Hendrikskinderen - Goes
|
|
20
|
Goes - Kattendijke
|
Marktbus
|
21
|
Stadsdienst Goes
|
|
22
|
Goes - Wolphaartsdijk - Oud-Sabbinge
|
|
23
|
Goes - 's-Heer Hendrikskinderen - 's-Heer Arendskerke - 's-Heerenhoek - Borssele
|
|
24
|
Goes - 's-Gravenpolder - Kwadendamme - Ovezande - Driewegen - Ellewoutsdijk - Oudelande - Baarland - Hoedekenskerke - 's-Gravenpolder - Goes
|
|
25
|
Goes - 's-Heer Abtskerke - Nisse
|
|
26
|
Middelburg - Nieuw en Sint Joosland (- Arnemuiden) - Lewedorp - Nieuwdorp - 's-Heerenhoek - Borssele
|
|
27
|
Goes - Kloetinge - Kapelle - Wemeldinge - Yerseke - Kruiningen
|
|
28
|
Goes - Kloetinge - Kapelle - Biezelinge - Schore - Hansweert
|
|
29
|
Goes - Kloetinge - Kapelle - Biezelinge - Schore - Kruiningen (- Waarde) - Krabbendijke - Rilland (- Bath)
|
|
30
|
(Bath -) Rilland - Bergen op Zoom
|
|
31
|
Goes (- Wilhelminadorp - Kats - Colijnsplaat) - Kortgene - Geersdijk - Wissenkerke - Kamperland
|
|
32
|
Goes - Zeelandbrug - Zierikzee
|
|
33
|
Oude-Tonge - Bruinisse - Oosterland - Nieuwerkerk - Zierikzee - Serooskerke - Noordwelle - Renesse - Haamstede - Burgh - Westenschouwen
|
|
33A
|
Oude-Tonge - Bruinisse - Oosterland - Nieuwerkerk - Zierikzee - Schuddebeurs - Noordgouwe - Dreischor - Zonnemaire - Brouwershaven - Looperskapelle - Scharendijke - Ellemeet - Noordwelle - Renesse - Haamstede - Burgh - Westenschouwen
|
|
34
|
Burghsluis - Neeltje Jans
|
|
35
|
Stad aan 't Haringvliet - Middelharnis - Sommelsdijk - Dirksland - Herkingen
|
|
36
|
Rotterdam - Achthuizen - Oude-Tonge - Nieuwe Tonge - Middelharnis - Sommelsdijk - Dirksland - Melissant - Stellendam - Goedereede - Ouddorp
|
|
37
|
Oude-Tonge - Zuidzijde - Den Bommel
|
|
38
|
Oude-Tonge - Achthuizen - Ooltgensplaat
|
|
39
|
Rotterdam - Heinenoord - Goidschalxoord - Oud Beijerland - Nieuw Beijerland - Piershil - Goudswaard
|
|
39A
|
Rotterdam - Heinenoord - Oud Beijerland - Klaaswaal - Numansdorp - Oude-Tonge
|
|
43
|
Rotterdam - Heinenoord - Mijnsheerenland - Westmaas - Klaaswaal - Numansdorp (- Zuid-Beijerland)
|
|
43A
|
Rotterdam - Heinenoord - Mijnsheerenland - Westmaas - Klaaswaal - Numansdorp - Willemstad
|
|
45
|
Dordrecht - 's-Gravendeel - Mookhoek - Strijen (- Strijensas)
|
|
46
|
(Rotterdam -) Heinenoord - Puttershoek - Maasdam - 's-Gravendeel - Dordrecht
|
|
47
|
Rotterdam - Barendrecht - Heinenoord - Puttershoek - Maasdam - Cillaarshoek - Strijen
|
|
50
|
Schiedam - Hoogvliet - Spijkenisse - Hoogvliet
|
|
51
|
Vlaardingen - Hoogvliet - Spijkenisse - Hoogvliet
|
|
53
|
Rotterdam - Rhoon - Poortugaal - Hoogvliet - Spijkenisse - Geervliet - Heenvliet - Zwartewaal - Brielle - Oostvoorne - Rockanje
|
|
54
|
Hoogvliet - Spijkenisse - Geervliet - Heenvliet - Hellevoetsluis - Stellendam - Goedereede - Ouddorp
|
|
55
|
Hoogvliet - Spijkenisse - Botlek - Rozenburg - Brielle - Nieuwenhoorn - Hellevoetsluis
|
|
56
|
Hoogvliet - Spijkenisse - Hekelingen - Simonshaven - Zuidland - Oudenhoorn - Hellevoetsluis
|
|
57
|
Hoogvliet - Botlek - Rozenburg
|
|
58
|
Hellevoetsluis (- Quackjeswater) - Rockanje
|
|
101
|
Axel - Zaamslag
|
Schoolbus
|
102
|
Overslag - Zuiddorpe - Axel - Sluiskil
|
Schoolbus
|
103
|
Hulst (- St. Jansteen - Heikant - Koewacht - Zuiddorpe) - Westdorpe - Sas van Gent - Sluiskil
|
Schoolbus
|
104
|
Breskens - Groede Bad - Nieuwvliet Bad - Cadzand Bad
|
Zomerbus
|
112
|
Middelburg - St. Laureins - Serooskerke - Gapinge - Veere
|
Marktbus
|
BB
|
Krabbendijke - Waarde - Kruiningen
|
Buurtbus
|
BB
|
Sirjansland - Ouwerkerk - Zierikzee - Kerkwerve - Nieuwerkerke
|
Buurtbus
|
BB
|
Oud-Beijerland - Zinkweg - Zuidzijde - Piershil - Goudswaard - Oudendijk - Nieuwendijk - Zuid-Beijerland
|
Buurtbus
|