Lijn 708 Sibrandahûs
Belbuslijn 708 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog |
Lijnsoort | Belbus |
Formule | Opstapper Friesland |
Materieel | Taxibusje |
Rijdt sinds | 6 maart 2016 |
Voorganger(s) | 561 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 708 rijdt van Sibrandahûs naar Dokkum, Holwerd en Ferwert.
Tariefinformatie |
Reizen op saldoIn de concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog is de OV-chipkaart geen geldig vervoersbewijs. Er dienen aparte ritkaarten of abonnementen gekocht te worden. OVpayIn de concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog kan niet met OVpay gereisd worden. Er dienen aparte ritkaarten of abonnementen gekocht te worden.
Kinderen tot 4 jaarKinderen die jonger zijn dan 4 jaar reizen onder begeleiding van een volwassene altijd gratis. Zij hebben geen vervoersbewijs nodig. |
WagenverkoopEr zijn geen kaartsoorten voor deze lijn gevonden. |
AbonnementenEr zijn geen abonnementen voor deze lijn gevonden. |
Routes
Lijn 7081
Halte | ||
Sibrandahûs, Sibrandahûs | ||
Dokkum, Busstation |
Lijn 7082
Halte | ||
Sibrandahûs, Sibrandahûs | ||
Dokkum, Sionsberg |
Lijn 7083
Halte | ||
Sibrandahûs, Sibrandahûs | ||
Oentsjerk, Heemstrastate |
Lijn 7084
Halte | ||
Sibrandahûs, Sibrandahûs | ||
Ferwert, Vrijhof |
Geschiedenis
Op 6 maart 2016 werd het systeem van de Opstapper aangepast naar aanleiding van het gebruik en ervaringen met de Opstapperlijnen in Noordoost-Friesland rondom Dokkum. Voortaan krijgt elke kern met een opstapperhalte een lijnnummer en achter dat nummer wordt vervolgens een "1", "2" enz. toegevoegd voor de routes die vanuit die kern worden gereden. Sibrandahûs kreeg het lijnnummer 708 en van daaruit wordt naar het Busstation Dokkum, het Ziekenhuis Sionsberg te Dokkum, de halte Heemstrastate in Oentsjerk en de halte Vrijhof in Ferwert gereden.