Lijn 88 Zaandam Station - Purmerend Tramplein
Voormalige buslijn 88 | |
Vervoerder(s) | NZH, Connexxion |
Concessie | Zaanstreek |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 11 december 2005 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 88 reed van Zaandam via Koog a/d Zaan, Zaandijk en Wormerveer naar Wormer.
Route
Halte | ||
Zaandam, Station | ||
Zaandam, Westerwateringtunnel | ||
Koog a/d Zaan, Leliestraat | ||
Koog a/d Zaan, Verzetstraat | ||
Zaandijk, Station Koog-Zaandijk | ||
Zaandijk, Witte Veerstraat | ||
Wormerveer, Schildersbuurt | ||
Wormerveer, Plein 13 | ||
Wormerveer, Warmoesstraat | ||
Wormerveer, Voltastraat | ||
Wormerveer, Station | ||
Wormerveer, Edisonstraat | ||
Wormer, Gemeentekantoor | ||
Wormer, Rouenweg | ||
Wormer, Rotonde Ned Benedictweg | ||
Wormer, Badhuisstraat | ||
Wormer, Zaandammerstraat | ||
Wormer, Pr. van Oranjestraat | ||
Wormer, Koelemeyer | ||
Wormer, Mariastraat | ||
Wormer, Raadhuis | ||
Wormer, Geugjes | ||
Wormer, Keerlus Wormer Oost | ||
Jisp, 't Weiver | ||
Jisp, De Lepelaar | ||
Jisp, De Bonte Os | ||
Jisp, Brandweerkazerne | ||
Jisp, Boerderij Muis | ||
Jisp, Goos | ||
Jisp, Laan | ||
Neck, Neckerbrug | ||
Purmerend, Graanmaalderij | ||
Purmerend, Sluisbrug | ||
Purmerend, Tramplein |
Geschiedenis
Deze lijn vindt zijn oorsprong bij de NZH.
Op 30 mei 1999 was de fusie tot Connexxion een feit. Vanaf die datum verviel het trajectdeel Wormer - Purmerend op zondag en moesten doorgaande reizigers (met behoud van aansluiting in Wormer) altijd overstappen op een andere bus.
Met de overgang van de concessie Waterland naar Arriva werd lijn 88 ingekort tot het traject Purmerend - Wormerveer.