Lijn 41 Katwijk Vuurbaak - Leiden Aaltje Noorderwierlaan
Voormalige buslijn 41 | |
Vervoerder(s) | NZH (... - 1994), ZWN-Groep (1994 - 1999), Connexxion (1999 - ...) |
Regio | Bollenstreek en Leiden |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Den Oudsten MB200, Den Oudsten B88, Mercedes-Benz O405, Den Oudsten Alliance |
Periode | iig. 1966/1967 t/m 1999 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 41 reed van Katwijk via Katwijk aan den Rijn, Rijnsburg en Oegstgeest naar Leiden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Katwijk, Vuurbaak | ||
Katwijk, Tramstraat | ||
Katwijk, Duinoord/Zeeweg | ||
Katwijk, Raadhuis | ||
Katwijk aan den Rijn, Sandtlaan | ||
Rijnsburg, Frederiksoord | ||
Oegstgeest, Leidsebuurt | ||
Leiden, Centraal Station | ||
Leiden, Korevaarstraat | ||
Leiden, Vijf Meiplein | ||
Leiden, Sweelincklaan | ||
Leiden, C. Schuytlaan | ||
Leiden, Aaltje Noorderwierlaan |
Geschiedenis
Deze lijn vindt z'n oorsprong bij de NZH.
In de dienstregeling 1966/1967 werd dagelijks tot ongeveer 19:30 4x/uur gereden, vanaf 19:30 werd nog maar 2x/uur gereden.
In de dienstregeling 1974/1975 werd op maandag t/m zaterdag overdag 4x/uur gereden en 's avonds en zondag 2x/uur.
Op een onbekend moment is dit teruggebracht naar 2x/uur en werd voortaan niet meer gereden in de avonduren en op zondag, dan werd een deel van de route in Katwijk bediend door lijn 31.