Arnhem Centraal
Station Arnhem | |
---|---|
Plaats | Arnhem |
Verkorting | Ah |
FE-code | 071 |
Vervoerder(s) | NS Reizigers, Syntus |
Reisinformatie | Actuele vertrektijden |
Station Arnhem, geopend 14 mei 1845, is het grootste station in Arnhem. Hoewel oorspronkelijk alleen gelegen aan de Rhijnspoorweg, is het station nu een knooppunt van meerdere spoorlijnen. Sinds 2006 is het Arnhemse station aan grote veranderingen onderhevig: naast een vierde perron, moet er uiteindelijk ook een nieuw stationsgebouw komen. Tot die tijd moeten de reizigers het doen met tijdelijke voorzieningen.
Inhoud
Trein
Richting Nijmegen
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
.06 | 3000 | Nijmegen | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.09 | 7600 | Nijmegen (rijdt niet 's avonds en zondag) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.20 | 3100 | Nijmegen (rijdt niet 's avonds) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.24 | 3600 | Roosendaal | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.36 | 3000 | Nijmegen | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.39 | 7600 | Nijmegen | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.50 | 3100 | Nijmegen (rijdt niet 's avonds) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.54 | 3600 | Roosendaal | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
Richting Tiel
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
.01 | 31100 | Tiel (spits) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.31 | 31100 | Tiel | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
Richting Zevenaar
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
.03 | 30900 | Winterswijk | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.20 | 30700 | Doetinchem (rijdt niet 's avonds en in het weekend) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.33 | 30900 | Winterswijk | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.50 | 30700 | Doetinchem (rijdt niet 's avonds en in het weekend) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
Richting Ede
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
.06 | 7500 | Ede-Wageningen (spits) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.16 | 3100 | Schiphol (rijdt niet 's avonds) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.26 | 100 | Amsterdam Centraal (ongeveer 1x/2 uur) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.29 | 3000 | Den Helder | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.36 | 7500 | Ede-Wageningen | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.46 | 3100 | Schiphol (rijdt niet 's avonds) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.59 | 3000 | Den Helder | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
Richting Zutphen
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
.10 | 3600 | Zwolle | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.23 | 7600 | Zutphen | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.40 | 3600 | Zwolle | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.53 | 7600 | Zutphen (rijdt niet 's avonds en zondag) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
Internationaal
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
8.08 | 100 | Frankfurt Hbf (ICE International, niet op zondag) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
9.07 | 100 | Basel SBB (ICE International) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
11.37 | 100 | Frankfurt Hbf (ICE International) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
13.37 | 100 | Frankfurt Hbf (ICE International) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
15.37 | 100 | Frankfurt Hbf (ICE International) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
17.37 | 100 | Frankfurt Hbf (ICE International) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
18.07 | 400 | Wenen/Milaan (CityNightLine, alleen vr, za, zo) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
19.37 | 200 | Frankfurt Hbf (ICE International) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
20.08 | 400 | Praag/Kopenhagen/Moskou (EuroNight) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
21.38 | 400 | Zürich/München (CityNightLine) | {{{4}}} | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
- Treinseries 30700, 30900 en 31100 worden uitgevoerd door Syntus.
Let op: bovengenoemde vertrektijden en -sporen kunnen in de vroege ochtend, in de late avond of in het weekend anders zijn. Kijk voor meer informatie op de pagina van de desbetreffende treinserie en raadpleeg voor vertrek altijd een reisplanner.
Historische dienstregeling
- Informatie over de bediening van Arnhem Centraal door treinen in het verleden is te vinden onder Arnhem Centraal/Bediening.
(Trolley)bus
Stadsbus (Connexxion)
- 1: Oosterbeek - CS - Centrum - Malbergen - Het Duifje
- 2: CS - Hoogkamp - Schaarsbergen
- 3: Velp - Presikhaaf - Centrum - CS - Alteveer / Burgers Zoo / 't Cranevelt
- 4: CS - Kronenburg
- 5: De Laar West - CS - Centrum - Presikhaaf / Elsweide
- 6: CS - Kronenburg - Schuytgraaf - Driel - Heteren
- 7: Rijkerswoerd - Kronenburg - CS - Centrum - Geitenkamp
- 10: CS - Schuytgraaf
- 13: CS - Burgers' Zoo / Openluchtmuseum
- 20: Presikhaaf - Geitenkamp - Rijnstate - CS - Centrum - Kronenburg - Rijkerswoerd - De Laar Oost - De Laar West
- 21: Hoogkamp - Het Dorp - CS - Centrum - Rozendaal - Velp
- 44: CS - Centrum - Presikhaaf - IJsseloord II
Streekbus (Connexxion, Syntus & Veolia)
Concessie KAN noord (Connexxion)
- 26: Arnhem - Giesbeek - Doesburg - Dieren
- 31: Arnhem - Elst (- Oosterhout) - Lent - Nijmegen
- 32: Arnhem - Huissen - Bemmel - Lent - Nijmegen
- 33: Arnhem - Huissen - Angeren - Gendt - Bemmel - Nijmegen
- 43: Arnhem - Velp - Dieren - Eerbeek - Apeldoorn
- 51: Arnhem - Oosterbeek - Doorweth - Renkum - Wageningen
- 60: Arnhem - Duiven - Zevenaar - Tolkamer
- 61: Arnhem - Duiven - Zevenaar
- 62: Arnhem - Duiven
- 69: Arnhem - Duiven - Zevenaar - Tolkamer (spitsbus)
- 76: Arnhem - Driel - Heteren (spitsbus)
- 86: Arnhem - Oosterbeek - Wageningen - Ede
- 88: Arnhem - Elst
- 27: Arnhem - Giesbeek - Doesburg - Laag Keppel - Doetinchem
- 29: Arnhem - Velp - Rheden - Doesburg - Laag Keppel - Doetinchem
- 91: Arnhem - Beekbergen - Apeldoorn
- 105: Arnhem - Otterlo - Barneveld - Putten - Harderwijk
- 231: Arnhem - Apeldoorn