Arnhem Centraal
Station Arnhem | |
---|---|
Plaats | Arnhem |
Verkorting | Ah |
FE-code | 071 |
Vervoerder(s) | NS Reizigers, Syntus |
Reisinformatie | Actuele vertrektijden |
Station Arnhem, geopend 14 mei 1845, is het grootste station in Arnhem. Hoewel oorspronkelijk alleen gelegen aan de Rhijnspoorweg, is het station nu een knooppunt van meerdere spoorlijnen. Sinds 2006 is het Arnhemse station aan grote veranderingen onderhevig: inmiddels zijn de nieuwe perrontunnel, de nieuwe perronoverkappingen en het nieuwe vierde perron klaar. Het stationsgebouw is nog niet gereed.
Inhoud
Dienstregeling 2012
Richting Nijmegen
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
.06 | 3000 | Nijmegen | Intercity | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.09 | 7600 | Nijmegen (Niet 's avonds en zondag) | Sprinter | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.20 | 3100 | Nijmegen (Niet 's avonds) | Intercity | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.24 | 3600 | Roosendaal | Intercity | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.36 | 3000 | Nijmegen | Intercity | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.39 | 7600 | Nijmegen | Sprinter | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.50 | 3100 | Nijmegen (Niet 's avonds) | Intercity | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.54 | 3600 | Roosendaal | Intercity | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
Richting Tiel
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
.02 | 31100 | Tiel (Spits) | Stoptrein | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.32 | 31100 | Tiel | Stoptrein | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
Richting Zevenaar
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
.03 | 30900 | Winterswijk (Als ICE niet rijdt) | Stoptrein | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.18 | 30700 | Doetinchem (Niet 's avonds en zondag) | Stoptrein | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.29 | 30900 | Winterswijk (Als ICE rijdt) | Stoptrein | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.33 | 30900 | Winterswijk (Als ICE niet rijdt) | Stoptrein | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.48 | 30700 | Doetinchem (Niet 's avonds en zondag) | Stoptrein | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.59 | 30900 | Winterswijk (Als ICE rijdt) | Stoptrein | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
Richting Ede-Wageningen
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
.01 | 3000 | Den Helder | Intercity | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.07 | 7500 | Ede-Wageningen (Spits) | Sprinter | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.16 | 3100 | Schiphol (Niet 's avonds) | Intercity | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.25 | 100 | Amsterdam Centraal (Elke 2 uur) | ICE International | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.31 | 3000 | Den Helder | Intercity | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.37 | 7500 | Ede-Wageningen | Sprinter | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.46 | 3100 | Schiphol (Niet 's avonds) | Intercity | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
Richting Zutphen
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
.10 | 3600 | Zwolle | Intercity | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.23 | 7600 | Zutphen | Sprinter | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.40 | 3600 | Zwolle | Intercity | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.53 | 7600 | Zutphen (Niet 's avonds en op zondag) | Sprinter | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
Internationaal
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
8.07 | 100 | Frankfurt Hbf (Niet op zondag) | ICE International | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
9.07 | 100 | Basel SBB | ICE International | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
11.37 | 100 | Frankfurt Hbf | ICE International | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
13.37 | 100 | Frankfurt Hbf | ICE International | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
15.37 | 100 | Frankfurt Hbf | ICE International | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
17.37 | 100 | Frankfurt Hbf | ICE International | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
19.37 | 200 | Frankfurt Hbf | ICE International | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
20.07 | 400 | Praag / Kopenhagen / Moskou | EuroNight | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
21.37 | 400 | Zürich / München | CityNightLine | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
22.07 | 300 | Köln Hbf (Alleen op zondag) | ICE International | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
De series 30700, 30900 en 31100 worden uitgevoerd door Syntus.
Let op: bovengenoemde vertrektijden en -sporen kunnen in de vroege ochtend, in de late avond of in het weekend anders zijn. Kijk voor meer informatie op de pagina van de desbetreffende treinserie en raadpleeg voor vertrek altijd een reisplanner.
Historische dienstregeling
- Informatie over de bediening van Arnhem Centraal door treinen in het verleden is te vinden onder Arnhem Centraal/Bediening.
(Trolley)bus
Arnhem | |
---|---|
Plaats | Arnhem |
Concessie(s) | Arnhem Nijmegen, Achterhoek-Rivierenland, Veluwe |
Vervoerder(s) | Breng, Arriva, Syntus |
Vorm | Perronbusstation |
Type | Statisch |
Stadsbus (Breng)
- 1: Station Oosterbeek - Arnhem CS - Het Duifje
- 2: Arnhem CS - Hoogkamp
- 3: Velp - Station Velperpoort - Arnhem CS - Alteveer / Burgers Zoo / 't Cranevelt
- 4: Arnhem CS - Kronenburg
- 5: Schuytgraaf - Station Zuid / De Laar West - Arnhem CS - Presikhaaf / Elsweide
- 6: Arnhem CS - Kronenburg - Station Zuid (- Driel - Heteren)
- 7: Rijkerswoerd - Arnhem CS - Station Velperpoort - Geitenkamp
- 13: Arnhem CS - Burgers' Zoo / Openluchtmuseum
- 20: Presikhaaf - Station Presikhaaf - Arnhem CS - Elderveld
- 21: Schaarsbergen - Arnhem CS - Velp
- 44: Arnhem CS - Station Velperpoort - Station Presikhaaf - IJsseloord 2
- 107: Arnhem CS > Station Velperpoort > CIOS (spitsbus)
Streekbus (Breng, Syntus & Arriva)
Concessie Arnhem Nijmegen (Breng)
- 26: Arnhem - Velp - Giesbeek - Doesburg - Dieren
- 31: Arnhem - Elden - Elst - Oosterhout - Lent - Nijmegen
- 33: Arnhem - Huissen - Angeren - Gendt - Bemmel - Lent - Nijmegen
- 43: Arnhem - Velp - Rheden - Dieren - Eerbeek - Apeldoorn (i.s.m. Syntus)
- 51: Arnhem - Oosterbeek - Doorwerth - Renkum - Wageningen
- 60: Arnhem - Westervoort - Duiven - Zevenaar - Tolkamer
- 61: Arnhem - Westervoort - Duiven - Zevenaar
- 62: Arnhem - Westervoort - Duiven
- 69: Arnhem - Westervoort - Duiven - Zevenaar - Tolkamer (spitsbus)
- 76: Arnhem - Driel - Heteren
- 86: Arnhem - Oosterbeek - Wageningen - Ede (i.s.m. Syntus)
- 88: Arnhem - Elst
- 109: Arnhem - Wolfheze
- 300: Arnhem - Huissen - Bemmel - Nijmegen (RijnWaalSprinter)
- 27: Arnhem - Velp - Giesbeek - Doesburg - Doetinchem
- 29: Arnhem - Velp - Rheden - Doesburg - Doetinchem (i.s.m. Breng)
- 91: Arnhem - Beekbergen - Apeldoorn
- 105: Arnhem - Otterlo - Barneveld
- 231s: Arnhem - Apeldoorn
- 400: Arnhem - Apeldoorn - Ermelo - Harderwijk