Lijn 679 De Valk Gereformeerde Gemeente - Amersfoort Hoornbeeck College
Versie door Xanland (overleg | bijdragen) op 10 aug 2011 om 23:24 (Lijn 679 De Valk, School met de Bijbel - Amersfoort Van Lodensteincollege hernoemd naar Lijn 679 De Valk School met de Bijbel - Amersfoort Van Lodensteincollege: Ander begin-/eindpunt. Tevens foutje met hernoeming (,).)
Buslijn 679 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 4x/dag (2x per richting) |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 679 is een schoolbus en rijdt van De Valk via Harskamp, Stroe, Kootwijkerbroek en Barneveld naar Amersfoort.
Vanaf de 'Rooseveltstraat' in Barneveld rijdt er een bus parallel mee richting Amersfoort.
Route
Halte | ||
De Valk, School met de Bijbel | ||
De Valk, Gereformeerde Gemeente | ||
De Valk, Garage Veldhuizen | ||
Wekerom, A.G. Wijersweg | ||
Harskamp, Westenengerdijk | ||
Harskamp, Harscamp | ||
Harskamp, Kraatsweg | ||
Harskamp, Radioweg | ||
Harskamp, Kraaikamperweg | ||
Harskamp, Hoog Buurloseweg | ||
Stroe, Hazendonkweg | ||
Stroe, Heetweg | ||
Stroe, Topperweg | ||
Stroe, Kootwijkerdijk | ||
Stroe, Ravenweg | ||
Kootwijkerbroek, Oosterbrinkweg | ||
Kootwijkerbroek, Garderbroekerweg | ||
Kootwijkerbroek, Gereformeerde Kerk | ||
Kootwijkerbroek, Kosterijweg | ||
Kootwijkerbroek, Essenerweg | ||
Kootwijkerbroek, Nachtegaalweg | ||
Kootwijkerbroek, Wencopperweg | ||
Barneveld, Esvelderweg | ||
Barneveld, Linquenda | ||
Barneveld, Norschoterweg | ||
Barneveld, Praktijkschool | ||
Barneveld, Julianaplein | ||
Barneveld, Rooseveltstraat | ||
Barneveld, Churchillstraat | ||
Barneveld, Bouwheerstraat | ||
Barneveld, Station Centrum | ||
Amersfoort, Van Lodensteincollege |