Arnhem Centraal
Station Arnhem | |
---|---|
Plaats | Arnhem |
Verkorting | Ah |
FE-code | 071 |
Vervoerder(s) | NS Reizigers, Syntus |
Reisinformatie | Actuele vertrektijden |
Station Arnhem, geopend 14 mei 1845, is het grootste station in Arnhem. Hoewel oorspronkelijk alleen gelegen aan de Rhijnspoorweg, is het station nu een knooppunt van meerdere spoorlijnen. Sinds 2006 is het Arnhemse station aan grote veranderingen onderhevig: naast een vierde perron, moet er uiteindelijk ook een nieuw stationsgebouw komen. Tot die tijd moeten de reizigers het doen met tijdelijke voorzieningen. Boven de perrons 1 en 3 zijn inmiddels de nieuwe perronkappen grotendeels gereed, en over enkele maanden gaat ook de nieuwe tunnel onder het station weer open.
Inhoud
Dienstregeling 2011
Richting Nijmegen
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
.06 | 3000 | Nijmegen | Intercity | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.09 | 7600 | Nijmegen (Niet 's avonds en zondag) | Sprinter | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.20 | 3100 | Nijmegen (Niet 's avonds) | Intercity | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.24 | 3600 | Roosendaal | Intercity | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.36 | 3000 | Nijmegen | Intercity | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.39 | 7600 | Nijmegen | Sprinter | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.50 | 3100 | Nijmegen (Niet 's avonds) | Intercity | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.54 | 3600 | Roosendaal | Intercity | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
Richting Tiel
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
.02 | 31100 | Tiel (Spits) | Stoptrein | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.32 | 31100 | Tiel | Stoptrein | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
Richting Zevenaar
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
.04 | 30900 | Winterswijk | Stoptrein | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.19 | 30700 | Doetinchem (Niet 's avonds en zondag) | Stoptrein | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.34 | 30900 | Winterswijk | Stoptrein | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.49 | 30700 | Doetinchem (Niet 's avonds en zondag) | Stoptrein | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
Richting Ede-Wageningen
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
.00 | 3000 | Den Helder | Intercity | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.06 | 7500 | Ede-Wageningen (Spits) | Sprinter | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.16 | 3100 | Schiphol (Niet 's avonds) | Intercity | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.26 | 100 | Amsterdam Centraal (Elke 2 uur) | ICE International | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.30 | 3000 | Den Helder | Intercity | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.36 | 7500 | Ede-Wageningen | Sprinter | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.46 | 3100 | Schiphol (Niet 's avonds) | Intercity | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
Richting Zutphen
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
.10 | 3600 | Zwolle | Intercity | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.23 | 7600 | Zutphen | Sprinter | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.40 | 3600 | Zwolle | Intercity | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
.53 | 7600 | Zutphen (Niet 's avonds en zondag) | Sprinter | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
Internationaal
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
8.07 | 100 | Frankfurt Hbf (Niet op zondag) | ICE International | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
9.07 | 100 | Basel SBB | ICE International | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
11.37 | 100 | Frankfurt Hbf | ICE International | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
13.37 | 100 | Frankfurt Hbf | ICE International | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
15.37 | 100 | Frankfurt Hbf | ICE International | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
17.37 | 100 | Frankfurt Hbf | ICE International | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
19.37 | 200 | Frankfurt Hbf | ICE International | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
20.07 | 400 | Praag / Kopenhagen / Moskou | EuroNight | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
21.37 | 400 | Zürich / München | CityNightLine | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
22.07 | 300 | Köln Hbf (Alleen op zondag) | ICE International | {{{5}}} | {{{6}}} | - |
De series 30700, 30900 en 31100 worden uitgevoerd door Syntus.
Let op: bovengenoemde vertrektijden en -sporen kunnen in de vroege ochtend, in de late avond of in het weekend anders zijn. Kijk voor meer informatie op de pagina van de desbetreffende treinserie en raadpleeg voor vertrek altijd een reisplanner.
Historische dienstregeling
- Informatie over de bediening van Arnhem Centraal door treinen in het verleden is te vinden onder Arnhem Centraal/Bediening.
Webcam
Klik hier voor een webcam van Arnhem station, met op de voorgrond spoor 3.
(Trolley)bus
Arnhem | |
---|---|
Plaats | Arnhem |
Concessie(s) | Arnhem Nijmegen, Achterhoek-Rivierenland, Veluwe |
Vervoerder(s) | Breng, Arriva, Syntus |
Vorm | Perronbusstation |
Type | Statisch |
Stadsbus (Breng)
- 1: Station Oosterbeek - Arnhem CS - Het Duifje
- 2: Arnhem CS - Hoogkamp
- 3: Velp - Station Velperpoort - Arnhem CS - Alteveer / Burgers Zoo / 't Cranevelt
- 4: Arnhem CS - Kronenburg
- 5: Schuytgraaf - Station Zuid / De Laar West - Arnhem CS - Presikhaaf / Elsweide
- 6: Arnhem CS - Kronenburg - Station Zuid (- Driel - Heteren)
- 7: Rijkerswoerd - Arnhem CS - Station Velperpoort - Geitenkamp
- 13: Arnhem CS - Burgers' Zoo / Openluchtmuseum
- 20: Presikhaaf - Station Presikhaaf - Arnhem CS - Elderveld
- 21: Schaarsbergen - Arnhem CS - Velp
- 44: Arnhem CS - Station Velperpoort - Station Presikhaaf - IJsseloord 2
- 107: Arnhem CS - Station Velperpoort - CIOS (spitsbus)
Streekbus (Breng, Syntus & Arriva)
Concessie Arnhem Nijmegen (Breng)
- 26: Arnhem CS - Station Velperpoort - Station Presikhaaf - Velp - Giesbeek - Doesburg - Station Dieren
- 31: Arnhem CS - Elden - Elst - Oosterhout - Lent - Nijmegen CS
- 33: Arnhem CS - Huissen - Angeren - Gendt - Bemmel - Lent - Nijmegen CS
- 43: Arnhem CS - Velp - Rheden - Station Dieren - Eerbeek - Station Apeldoorn
- 51: Arnhem CS - Oosterbeek - Doorwerth - Renkum - Wageningen
- 60: Arnhem CS - Westervoort - Duiven - Station Zevenaar - Tolkamer
- 61: Arnhem CS - Westervoort - Duiven - Station Zevenaar
- 62: Arnhem CS - Westervoort - Station Duiven - Centerpoort Noord
- 69: Arnhem CS - Westervoort - Duiven - Station Zevenaar - Tolkamer (spitsbus)
- 76: Arnhem CS - Driel - Heteren
- 86: Arnhem CS - Oosterbeek - Wageningen - Station Ede-Wageningen
- 88: Arnhem CS - Station Elst - Kleipeer
- 109: Arnhem CS - Station Wolfheze
- 300: Arnhem CS - Huissen - Bemmel - Lent - Station Nijmegen - Station Heyendaal
- 27: Arnhem CS - Station Velperpoort - Station Presikhaaf - Velp - Giesbeek - Doesburg - Station Doetinchem
- 29: Arnhem CS - Station Velperpoort - Station Presikhaaf - Velp - Rheden - Doesburg - Station Doetinchem
- 91: Arnhem CS - Beekbergen - Station Apeldoorn
- 105: Arnhem CS - Otterlo - Station Barneveld
- 231: Arnhem CS - Station Apeldoorn
- 400: Arnhem CS - Otterloo - Station Apeldoorn - Station Nunspeet - Station 't Harde - Station Zwolle