Lijn 1 Apeldoorn, Station - Gelre Ziekenhuis
Buslijn 1 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Apeldoorn |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador Optare Solo |
Rijdt sinds | 9 december 2012 |
Voorganger(s) | 1, 4 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 4x/uur |
Dal (vakantie) | 2x/uur |
Avond | 2x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 2-4x/uur |
Zaterdag (vakantie) | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 1 rijdt van station Apeldoorn via het Vogelkwartier en De Westenenk naar het Gelre Ziekenhuis.
Dienstregeling
- Dagelijks wordt tot 21:00 uur gereden, vanaf 21:00 rijdt lijn 91 via het Gelre Ziekenhuis. De halte Randerode wordt dan niet bediend.
- Op zaterdag wordt tussen 8:00 en 18:00 uur 4x/uur gereden.
Route
Halte | ||
Apeldoorn, Station | ||
Apeldoorn, Kanaalstraat | ||
35px | Apeldoorn, Hoofdstraat | |
Apeldoorn, Amaliapark | ||
Apeldoorn, Laan van de Mensenrechten | ||
Apeldoorn, Hoge Dries | ||
Apeldoorn, Zichtweg | ||
Apeldoorn, Eendrachtstraat | ||
Apeldoorn, Aluminiumweg | ||
Apeldoorn, Hoenderparkweg | ||
Apeldoorn, Vlietweg | ||
Apeldoorn, Middachten | ||
Apeldoorn, Randerode | ||
Apeldoorn, Zuster Meyboomlaan | ||
Apeldoorn, Molecatenlaan | ||
35px | Apeldoorn, Gelre Ziekenhuis |
Geschiedenis
Op 9 december 2012 werd de Stadsdienst van Apeldoorn geheel opnieuw opgezet. De voormalige lijnen 1 en 4 werden geknipt bij station Apeldoorn. Tussen De Maten en het Busstation bleef lijn 4 rijden, tussen het Busstation en het Gelre Ziekenhuis ging lijn 1 rijden. De ritten van lijn 1 in de avonduren werden vanaf dit moment overgenomen door lijn 91.