Lijn 102 Apeldoorn Station - Amersfoort Centraal Station
Buslijn 102 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | ... t/m heden |
Voorganger(s) | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 102 rijdt van Amersfoort via Hoevelaken, Zwartebroek, Terschuur, Voorthuizen, Wittenberg, Nieuw Millingen en Hoog-Soeren naar Apeldoorn.
Route
Halte | ||
Amersfoort, Busstation/NS | ||
Amersfoort, Stationsstraat | ||
Amersfoort, Centrum | ||
Amersfoort, De Kei | ||
Amersfoort, Blekerseiland | ||
Amersfoort, Hogeweg | ||
Amersfoort, Schuilenburg | ||
Amersfoort, Wiekenweg | ||
Amersfoort, De Stuwdam | ||
Hoevelaken, Oude Lageweg | ||
Hoevelaken, Huize Hoevelaken | ||
Hoevelaken, Koninginneweg | ||
Hoevelaken, Station | ||
Hoevelaken, Stoutenburgerlaan | ||
Hoevelaken, Gemeentehuis | ||
Hoevelaken, Julianalaan | ||
Hoevelaken, Hofweg | ||
Hoevelaken, Klaarwater | ||
Zwartebroek, Ravengoedseweg | ||
Zwartebroek, School | ||
Zwartebroek, Nederlands Hervormde Kerk | ||
Terschuur, De Tolboom | ||
Terschuur, Leemweg | ||
Terschuur, De Palmpol | ||
Terschuur, Van Beek | ||
Terschuur, Oude Ambachten Museum | ||
Voorthuizen, Lankerenseweg | ||
Voorthuizen, Verbindingsweg | ||
Voorthuizen, Buitenlust | ||
Voorthuizen, De Punt (aansluiting op lijn 205) | ||
Voorthuizen, Roelenengweg | ||
Voorthuizen, Bosweg | ||
Voorthuizen, Hunnenweg | ||
Voorthuizen, De Zanderij | ||
Voorthuizen, De IJsvogel | ||
Wittenberg, Tolnegenweg | ||
Wittenberg, Busstation | ||
Nieuw Milligen, Hoeve Oud Milligen | ||
Nieuw Milligen, Ouwendorperweg | ||
Nieuw Milligen, Koninklijke Luchtmacht | ||
Nieuw Milligen, Kruispunt | ||
Hoog-Soeren, Het Aardhuis | ||
Hoog-Soeren, Oranjeoord | ||
Hoog-Soeren, Echoput | ||
Apeldoorn, Koningin Julianatoren | ||
Apeldoorn, Paleis Het Loo | ||
Apeldoorn, Gedenknaald | ||
Apeldoorn, Bosweg | ||
Apeldoorn, Grote Kerk | ||
Apeldoorn, Oranjepark | ||
Apeldoorn, Marktplein | ||
Apeldoorn, Busstation/NS |
Geschiedenis
In de dienstregeling 1983/1984 werd in de (brede) spitsuren 2x/uur het hele traject gereden. In de daluren tot 13.00 en op zaterdag overdag werd 1x/uur het hele traject gereden en 1x/uur Amersfoort - Hoevelaken. Op zondag wordt maar 1x per 2 uur gereden tussen Wittenberg en Apeldoorn. De route in 1983 was nog bijna hetzelfde als nu, slechts een enkele haltenaam was anders.
Deze dienstregeling bleef gehandhaafd tot minimaal de dienstregeling 2002.
Vanaf 27 juni 2004 vervielen de korte tussenritten tussen Amersfoort en Hoevelaken. In de daluren werd voortaan nog slechts 1x/uur het hele traject gereden.