Lijn 91 Apeldoorn Station - Arnhem Centraal Station
Buslijn 91 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 91 is een streekbus die van station Arnhem via Beekbergen naar station Apeldoorn gaat. De bus rijdt het grootste deel van de week twee keer per uur; alleen op zondagochtend wordt een uurdienst gereden. In de ochtendspits worden op maandag tot en met vrijdag buiten de vakantieperiodes twee toegevoegde ritten in beide richtingen gereden. Op maandag- tot en met zaterdagavond wordt in Apeldoorn via het Gelre Ziekenhuis gereden.
Route
Halte | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Willemsplein | ||
Arnhem, Sonsbeek | ||
Arnhem, Dalweg (West) | ||
Arnhem, De Braamberg | ||
Arnhem, Moscowa | ||
Arnhem, Valkenhuizen | ||
Arnhem, Golflinks | ||
Woeste Hoeve, Schalterdalweg | ||
Beekbergen, Stoppelbergweg | ||
Beekbergen, Vossenfarm | ||
Beekbergen, Berg en Dalweg | ||
Beekbergen, De Smittenberg | ||
Beekbergen, Hagenbrug | ||
Beekbergen, Engelanderweg | ||
Apeldoorn, Achmea | ||
Apeldoorn, TNO | ||
Apeldoorn, Chopinlaan | ||
Apeldoorn, Sebastiaanplein | ||
Apeldoorn, Zuster Meyboomlaan | ||
Apeldoorn, Molecatenlaan | ||
Apeldoorn, Gelre Ziekenhuis Lukas | ||
Apeldoorn, Molecatenlaan | ||
Apeldoorn, Zuster Meyboomlaan | ||
Apeldoorn, Middachten | ||
Apeldoorn, Laan van Westenenk | ||
Apeldoorn, Hoenderparkweg | ||
Apeldoorn, Aluminiumweg | ||
Apeldoorn, Eendrachtstraat | ||
Apeldoorn, Zichtweg | ||
Apeldoorn, Centraal Beheer | ||
Apeldoorn, Hoofdstraat | ||
Apeldoorn, Kanaalstraat | ||
Apeldoorn, Busstation NS |
Geschiedenis lijn 91
Lijn 91 is ontstaan op een onbekende datum tussen 2 juni 1996 en 1 juni 1997. De bus nam het traject tussen Arnhem en Apeldoorn over van lijn 124. De bus reed 's avonds slechts eenmaal per uur; bovendien werd er 's avonds nog niet via het Gelre Ziekenhuis gereden. Op 22 augustus 1999 nam de bus de avondritten over van interliner 331. Hierdoor ging de bus 's avonds tweemaal in plaats van eenmaal per uur rijden.
Vanaf 12 december 2010 zijn de haltes van lijn 91 op de snelweg tussen Arnhem en Beekbergen komen te vervallen; deze werden op doordeweekse dagen voortaan aangedaan door de nieuwe lijn 191. Per 9 december 2012 ging in de ochtendspits in beide richtingen één extra rit rijden. Op maandag- tot en met zaterdagavond werd in Apeldoorn voortaan via het Gelre Ziekenhuis gereden.
Route tot begin 2011
Halte | ||
Arnhem, Golflinks | ||
Terlet, Terlet | ||
Terlet, Groenendaal | ||
Woeste Hoeve, Woeste Hoeve | ||
Woeste Hoeve, Schalterdalweg |