Lijn 659 Doetinchem Busstation - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool
Buslijn 659 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting) |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 659 rijdt van Doetinchem via Hummelo, Baak, Zutphen en Voorst naar Apeldoorn.
Route
Halte | ||
Doetinchem, Busstation | ||
Doetinchem, Slingeland Ziekenhuis | ||
Hummelo, Dorp | ||
Baak, Dorp | ||
Zutphen, IJsselbrug | ||
Voorst, Station Voorst-Empe | ||
Apeldoorn, Jacobus Fruytierschool |
Geschiedenis
Op 27 augustus 2012 werd de dienstregeling voor de scholierenlijnen herzien. Omdat lijn 656 nogal eens vol zat met scholieren werd een extra lijn ter versterking ingevoerd, deze reed echter een andere route naar Apeldoorn.