Lijn
|
Route
|
Opmerking
|
Stadsdienst Arnhem
|
1 |
Oosterbeek - Arnhem CS - Centrum - 't Duifje |
Trolleybus
|
2 |
Arnhem, Centraal Station - Schelmseweg |
Trolleybus
|
3 |
Velp - Velperpoort - CS - Alteveer / Burgers' Zoo / 't Cranevelt |
Trolleybus
|
4 |
Arnhem, Centraal Station - Winkelcentrum Kronenburg |
|
5 |
De Laar West / Schuytgraaf - CS - Centrum - Presikhaaf / Elsweide |
Trolleybus
|
6 |
Arnhem Centraal Station - Schuytgraaf (- Driel - Heteren Bretagnesingel) |
|
7 |
Rijkerswoerd - Kronenburg - CS - Centrum - Geitenkamp |
Trolleybus
|
13 |
Arnhem Centraal Station - Burgers' Zoo / Openluchtmuseum |
|
14 |
Arnhem, Winkelcentrum Kronenburg - 't Duifje |
|
20 |
Arnhem, Presikhaaf - Elderveld |
|
21 |
Schaarsbergen IPC - Velp Algemeen Ziekenhuis |
|
44 |
Arnhem, Centraal Station - IJsseloord II |
|
107 |
Arnhem, Centraal Station - CIOS |
Scholierenlijn
|
Nachtbus Arnhem
|
11 |
Arnhem Willemsplein - Heteren Beemdhof |
|
12 |
Arnhem Willemsplein - Renkum Melkdam |
|
15 |
Arnhem Willemsplein - Elst Station NS |
|
16 |
Arnhem Willemsplein - Duiven Dorp |
|
18 |
Arnhem Willemsplein - Arnhem Zeelandsingel |
|
19 |
Arnhem Willemsplein - Bemmel Klein Rome |
|
Stadsdienst Nijmegen
|
1 |
Lent - Burchtstraat - Centraal Station - Heyendaal - Malden - Heumen - Molenhoek Station |
|
2 |
Weezenhof - Centraal Station - Plein 1944 |
|
3 |
Sint Maartenskliniek - Burchtstraat - Centraal Station - Brabantse Poort - Wijchen Noord - Wijchen |
|
4 |
Sint Maartenskliniek - Burchtstraat - Centraal Station - Brabantse Poort - Wijchen Zuid - Wijchen |
|
5 |
De Horst/Breedeweg - Groesbeek - Heilig Landstichting - Centraal Station - Plein 1944 - Weurt - Beuningen |
|
6 |
Brabantse Poort - Malvert - Hatert - Heyendaal - Centraal Station - Plein 1944 - Neerbosch-Oost |
|
7 |
Brabantse Poort - Lindenholt-West - Plein 1944 - Centraal Station - Brakkenstein - Museum Orientalis |
|
8 |
Hatert - CWZ - Centraal Station - Burchtstraat - Berg en Dal |
|
9 |
Nijmegen - Overasselt - Nederasselt - Grave |
|
10 |
Centraal Station - Heyendaal - Centraal Station |
Heyendaalshuttle
|
11 |
Beuningen - Lindenholt-Oost - Brabantse Poort (- CWZ - Heyendaal - Centraal Station) |
|
24 |
Centraal Station - Winkelsteeg |
Spitsbus
|
25 |
Centraal Station - Heyendaal - Heilig Landstichting - Groesbeek |
Spitslijn
|
30 |
Oosterhout - Lent - Waalkade - Centraal Station |
|
125 |
P+R Ressen - Kelfkensbos - P+R Ressen |
Rijdt op koopavonden, zaterdagen en koopzondagen
|
325 |
Bemmel - P+R Ressen - Hertogplein - Heyendaal |
Waalsprinter; spitsbus
|
Nachtbus Nijmegen
|
12 |
Nijmegen Centraal Station - Angeren Transformator |
|
13 |
Nijmegen Centraal Station - Millingen |
|
14 |
Nijmegen Centraal Station - Wijchen Schoenaker |
|
15 |
Nijmegen Centraal Station - Druten Busstation |
|
16 |
Nijmegen, Centraal Station - Lindenholt |
|
17 |
Nijmegen Centraal Station - Mook Gemeentehuis |
|
Streeklijnen
|
26 |
Arnhem Centraal Station - Dieren Station NS |
|
27 |
Arnhem Centraal Station - Doetinchem OV-Station |
Gereden door Arriva concessie Achterhoek-Rivierenland
|
29 |
Arnhem Centraal Station - Doetinchem OV-Station |
Gereden door Arriva concessie Achterhoek-Rivierenland
|
31 |
Arnhem - Elden - Elst - Oosterhout - Lent - Nijmegen |
|
33 |
Arnhem - Huissen - Angeren - Doornenburg - Gendt - Haalderen - Bemmel - Doornik - Lent - Nijmegen |
|
34 |
Velp Gruttostraat - Bemmel Klein Rome |
|
35 |
Bemmel Papenstraat - Zetten Hoofdstraat |
|
43 |
Arnhem Centraal Station - Apeldoorn Station NS |
I.s.m. Syntus concessie Veluwe
|
51 |
Arnhem Centraal Station - Wageningen Busstation |
|
55 |
Kleve - Nütterden - Schwarzwasser - Schottheide - Frasselt - Galgensteeg - Kranenburg - Wyler - Groesbeek - Mook |
Werd gereden door NIAG vanuit Duitsland
|
57 |
Kranenburg - Wyler - Beek - Nijmegen |
Spitsbus
|
58 |
Emmerich - Kleve - Donsbrüggen - Nütterden - Frasselt - Kranenburg - Wyler - Beek - Nijmegen |
Werd gereden door NIAG vanuit Duitsland
|
60 |
Millingen - Bimmen - Keeken - Düffelward - Rindern - Kleve |
Werd gereden door Willi Look vanuit Duitsland
|
60 |
Arnhem Centraal Station - Tolkamer Lobede |
|
61 |
Arnhem Centraal Station - Zevenaar Station NS |
|
62 |
Arnhem Centraal Station - Duiven Centerpoort Noord |
|
63 |
Arnhem Station Zuid - Duiven Den Eng |
Spitslijn
|
64 |
Zevenaar Busstation/NS - Doesburg Kraakselaan |
|
65 |
Duiven Station NS - Doesburg Kraakselaan |
|
69 |
Arnhem Ziekenhuis Rijnstate - Tolkamer Lobede |
Spitslijn
|
76 |
Arnhem Centraal Station - Heteren Bretagnesingel |
|
80 |
Millingen - Kekerdom - Leuth - Erlecom - Ooij - Beek - Ubbergen - Nijmegen |
|
82 |
Millingen - Kekerdom - Leuth - Wercheren - Beek - Nijmegen |
Sneldienst
|
83 |
Nijmegen - Malden - Heumen - Molenhoek - Mook - Plasmolen - Milsbeek - Ottersum - Gennep - Heijen - Afferden - Nieuw-Bergen - Aijen - Well - Wellerlooi - Arcen - Lomm - Velden - Venlo |
I.s.m. Veolia concessie Noord- en Midden-Limburg
|
85 |
Nijmegen - Weurt - Beuningen - Ewijk - Winssen - Deest - Afferden - Druten |
I.s.m. Arriva Rivierenland
|
86 |
Arnhem Centraal Station - Wageningen Business Park / Ede Station Ede-Wageningen |
I.s.m. Syntus concessie Veluwe
|
87 |
Nijmegen - Druten |
Sneldienst
|
88 |
Arnhem Centraal Station - Elst Kleipeer |
|
91 |
Arnhem Centraal Station - Apeldoorn Busstation |
Gereden door Syntus concessie Veluwe
|
99 |
Nijmegen - Alverna - Nederasselt - Grave - Velp - Reek - Zeeland - Uden |
I.s.m. Arriva concessie Oost-Brabant
|
105 |
Arnhem Centraal Station - Barneveld Station Centrum |
Gereden door Syntus concessie Veluwe
|
109 |
Arnhem Centraal Station - Wolfheze Station |
|
191 |
Arnhem Golflinks - Woeste Hoeve Schalterdalweg |
Gereden door Syntus concessie Veluwe
|
210 |
Nijmegen - Heyendaal |
Spitslijn
|
231 |
Arnhem Centraal Station - Apeldoorn Busstation |
Gereden door Syntus concessie Veluwe
|
280 |
Millingen - Kekerdom - Leuth - Erlecom - Ooij - Beek - Berg en Dal - Groesbeek |
Scholierenlijn
|
289 |
Nijmegen - Druten |
Spitslijn
|
293 |
Arnhem HTS - Apeldoorn Busstation |
Spitslijn
|
300 |
Arnhem - Huissen - Bemmel - Ressen - Lent - Nijmegen - Heyendaal |
RijnWaalsprinter
|
400 |
Arnhem Openluchtmuseum - Zwolle Station |
Rijdt alleen in weekend; gereden door Syntus concessie Veluwe
|
621 |
Veenendaal West - Arnhem Guido de Brès |
Scholierenlijn
|
624 |
Apeldoorn Busstation - Arnhem Guido de Brès |
Scholierenlijn
|
Buurtbussen
|
161 |
Wijchen - Alverna - Nederasselt - Overasselt - Heumen - Malden |
|
162 |
Beek - Berg en Dal - Groesbeek - Malden |
|
163 |
Wijchen - Leur - Hernen - Bergharen - Batenburg |
|
164 |
Groesbeek - Molenhoek |
|
165 |
Beuningen De Plons - Wijchen Centrum |
|
524 |
Spankeren Dorpsweg - Dieren Cederlaan |
|
560 |
Herwen Aerdtsedijk - Zevenaar Ziekenhuis |
|
566 |
Zevenaar Busstation - Spijk Willibrordusweg |
|
589 |
Doorwerth Winkelcentrum De Weerd - Wolfheze 't Schild |
|
590 |
Doorwerth Winkelcentrum De Weerd - Wageningen De Tollenkamp |
|