Lijn 673 Nunspeet Elburgerweg - Amersfoort Van Lodensteincollege
Buslijn 673 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (1x per richting) |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 673 rijdt van Nunspeet via Hulshorst, Hierden en Harderwijk naar Amersfoort.
Route
Halte | ||
Nunspeet, Elburgerweg | ||
Nunspeet, Oenenburgweg | ||
Nunspeet, Boterdijk | ||
Nunspeet, Centrum | ||
Nunspeet, Station NS | ||
Nunspeet, Berenbosweg | ||
Nunspeet, Waterweg | ||
Nunspeet, Vreeweg | ||
Hulshorst, Onder de Bos | ||
Hulshorst, School | ||
Hulshorst, Varelseweg | ||
Hulshorst, Oudeweg | ||
Hulshorst, Landgoed Hulshorst | ||
Hierden, Wijtgraaf | ||
Hierden, Molenweg | ||
Hierden, Gravenhofsweg | ||
Harderwijk, Industrieterrein Lorentz | ||
Harderwijk, Boomkamp | ||
Amersfoort, van Lodensteincollege (Hoornbeeckseweg) |