Connexxion dienstregeling Haaglanden 2000/2001
De dienstregeling 2000/2001 voor de regio Haaglanden liep van 2 juli 2000 t/m 9 juni 2001.
Inhoud
Lijnennet
Wijzigingen per 2 juli 2000
- Lijn 17 (Stadsdienst Zoetermeer): Deze lijn vervalt. Buytenwegh en Meerzicht worden voortaan bediend door lijn 73.
- Lijn 18 (Stadsdienst Zoetermeer): Deze lijn vervalt. Dorp en Rokkeveen worden voortaan bediend door lijn 72.
- Lijn 19 (Stadsdienst Zoetermeer): Deze lijn vervalt. Rokkeveen en Dorp worden voortaan bediend door lijn 71.
- Lijn 20 (Stadsdienst Zoetermeer): Deze lijn vervalt. Noordhove wordt voortaan bediend door lijn 70 en Palenstein door de streeklijnen richting Kruisweg.
- Lijn 21 (Stadsdienst Zoetermeer): Deze lijn vervalt. Palenstein wordt voortaan bediend door de streeklijnen richting Kruisweg en Noordhove door lijn 70.
- Lijn 22 (Stadsdienst Zoetermeer): Deze lijn vervalt. Rokkeveen wordt voortaan bediend door de lijnen 71/72 en Lansinghage door lijn 74.
- Lijn 23 (Stadsdienst Zoetermeer): Deze lijn vervalt. Rokkeveen wordt voortaan bediend door de lijnen 71/72 en Lansinghage door lijn 74.
- Lijn 42 (Den Haag - Leidschenveen): In Leidschenveen gaat deze lijn verder rijden naar het Waterland, via het Pijlkruidveld en Mosselsingel. Nieuwe haltes hier zijn Middenweg, Kattestaartveld, Eendenplein en Waterland. De voormalige spitsdienst wordt uitgebreid naar een volledige dag- en weekenddienst, hierdoor wijzigen de vertrektijden. 's Avonds en in het weekeinde wordt echter niet door het Forepark gereden.
- Lijn 44 (Den Haag - Leidschendam): Op bedrijventerrein Forepark worden de haltes Taag en Schelde toegevoegd, de halte Tiber vervalt. De vertrektijden wijzigen.
- Lijn 47 (Leidschendam - Leidschenveen): Vanaf het St. Antoniushove rijdt de helft van de bussen verder naar De Mantel en de andere helft naar het Prinsenhof. Het traject tussen Leidschenveen Waterland en Nootdorp vervalt. Op het traject St. Antoniushove - Leidschenveen wordt overdag elk kwartier gereden en 's avonds elk half uur. De vertrektijden wijzigen.
- Lijn 50 (Den Haag - Zoetermeer): De spitsritten gaan in Den Haag via het Leyenburg Ziekenhuis rijden. In Den Haag worden de haltes Leyenburg Ziekenhuis en Goudlaan toegevoegd, in Zoetermeer wordt de halte Surfpad toegevoegd. In de middagspits rijdt één extra rit richting Rijswijk.
- Lijn 51 (Den Haag - Zoetermeer): In Zoetermeer rijdt deze lijn nog maar tot Siemens Brinkhage, het traject naar de Kelvinstraat vervalt.
- Lijn 52 (Rijswijk - Zoetermeer): De vertrektijden wijzigen.
- Lijn 54 (Den Haag - Zoetermeer): In Zoetermeer wordt de halte Surfpad toegevoegd.
- Lijn 55 (Den Haag - Zoetermeer): In Zoeterhage rijdt deze lijn voortaan via de Stephensonstraat en de Oostweg. Op dit traject komen de nieuwe haltes Marconistraat, Newtonstraat en Miss Etam.
- Lijn 60 (Stadsdienst Delft): Vanaf de Brasserskade gaat deze lijn verder rijden naar Nootdorp Centrum. De halte Brasserskade vervalt.
- Lijn 62 (Stadsdienst Delft): Vanaf de Brasserskade gaat deze lijn verder rijden naar Nootdorp Centrum. De halte Brasserskade vervalt.
- Lijn 63 (Stadsdienst Delft): Alle ritten in de daluren vervallen. De vertrektijden wijzigen.
- Lijn 65 (Den Haag - Leiderdorp): De vertrektijden wijzigen.
- Lijn 88 (Oegstgeest - Den Haag): Deze lijn vervalt.
- Lijn 89 (Leiden - Den Haag): Deze lijn vervalt. Het alternatief voor reizigers is voortaan lijn 188.
- Lijn 95 (Den Haag - Noordwijk): In Noordwijk gaat deze lijn weer via de Parallelboulevard rijden. Reizigers voor Binckhorst kunnen bij Transferium 't Schouw overstappen op de nieuwe lijn 188.
- Lijn 120 (Pijnacker - Bergschenhoek): Het traject tussen Pijnacker en Delft vervalt, reizigers kunnen op dit traject voortaan gebruik maken van lijn 121. De vertrektijden wijzigen en in de ochtendspits rijdt één extra rit richting Pijnacker.
- Lijn 121 (Zoetermeer - Delft): In de ochtendspits rijdt één extra rit van Zoetermeer naar Delft.
- Lijn 125 (Rotterdam - Maassluis): De vertrektijden wijzigen en in Schiedam wordt de halte Tjalklaan toegevoegd.
- Lijn 126 (Den Haag - Rotterdam): Van enkele ritten wijzigen de vertrektijden.
- Lijn 127 (Den Haag - Naaldwijk): In Wateringen wijzigt de route. De bus rijdt nu rechtstreeks door Wateringen en niet meer via het Plein - Hofzicht - Schaepmanstraat. Nieuwe haltes zijn Harry Hoekstraat en Plein, de haltes Schaepmanstraat en Hofzicht vervallen.
- Lijn 128 (Delft - Hoek van Holland): In De Lier wijzigt de route, deze loopt voortaan via het Bleijenburg - M.A. de Ruyterstraat - Burgemeester Crezeeweg. Nieuwe haltes zijn Zwethburgh, Hoofdstraat en Lierweg. De haltes in het Centrum en langs de Lierweg vervallen.
- Lijn 129 (Den Haag - Rotterdam): De halte Hoek van Hollandlaan vervalt, nieuwe halte is Kijkduinsestraat.
- Lijn 130 (Den Haag - Delfgauw): Vanaf het Station gaat deze lijn verder rijden naar de VINEX-wijk Emerald. Nieuwe haltes op dit traject zijn Laan der Zeven Linden, Gouden Rijderplein, 'Kerkmeesterstraat en Ruyven. In de avonduren en op zondag wordt op dit nieuwe traject ook 2x/uur gereden, in tegenstelling tot de rest van het traject.
- Lijn 131 (Pijnacker - Rijswijk): Tussen Rijswijk en Nootdorp gaat deze lijn via Ypenburg rijden, de route via de Brasserskade vervalt. Nieuwe haltes op deze route zijn Eneco, Fokker, Boslaan, Gruttosingel, Weidevogelsingel, Veenweg en Dorpsstraat'.
- Lijn 132 (Den Haag - Maassluis): Door werkzaamheden ten behoeve van het centrumplan Nootdorp wordt in Nootdorp een langdurige routewijziging ingevoerd. De haltes bij de Sytwinde vervallen, op de Veenweg wordt een tijdelijke halte geplaatst.
- Lijn 138 (Maasland - Den Haag): Tussen Maasland en De Lier gaat deze lijn via Westerlee rijden. De route via Coldenhove en de halte DTO Coldenhove vervallen.
- Lijn 166 (Zoetermeer - Waddinxveen): Deze lijn vervalt. Reizigers maken voortaan gebruik van lijn 165 en stappen in Hoogeveen over.
- Lijn 170 (Rotterdam - Leiden): Van enkele ritten wijzigen de vertrektijden.
- Lijn 173 (Rotterdam - Zoetermeer): Van enkele ritten wijzigen de vertrektijden.
- Lijn 188 (Oegstgeest - Den Haag): In Den Haag wordt de route gewijzigd. Vanaf het Willem Witsenplein gaat deze lijn nu via de Boslaan - Pr. Clauslaan - Pr. Beatrixlaan - Laan van NOI - Maanweg en Regulusweg rijden. Nieuwe haltes op dit traject zijn: Boslaan, Pr. Clauslaan, Jul. van Stolberglaan, Pr. Marijkestraat, Haagse Poort, Regulusweg en Saturnusstraat.
- Lijn 204 (Rotterdam - Leiden): Van enkele ritten wijzigen de vertrektijden.
Wijzigingen per 28 augustus 2000
- Lijn 71 (Stadsdienst Zoetermeer): Komende vanaf Centrum West rijdt deze lijn niet meer via de halte Station bij de Mandelabrug, maar rijdt rechtstreeks de Houtsingel op.
- Lijn 72 (Stadsdienst Zoetermeer): Komende vanuit Rokkeveen rijdt deze lijn niet meer via de halte Station bij de Mandelabrug, maar rijdt rechtstreeks de Afrikaweg op. Als gevolg van voortdurende files voor de parkeergarages in Stadshart, wordt de gelijknamige halte op de Nederlandlaan niet meer bediend. Tenslotte wordt in Rokkeveen niet meer via de Wit-Geellaan gereden, maar via de Geel-Groenlaan; de halte Regenboogsingel wordt verplaatst naar voor de kruising.
Wijzigingen per 4 september 2000
- Lijn 44 (Den Haag - Leidschendam): Op bedrijventerrein Binckhorst gaat deze lijn via de Zonweg - Melkwegstraat - Saturnusstraat - Regulusweg rijden.
- Lijn 88 (Oegstgeest - Den Haag): Deze nieuwe lijn gaat in de spitsuren 2x/uur rijden tussen Oegstgeest en Den Haag Houtrust.