Lijn 11 Leeuwarden Autobusstation - Sneek Autobusstation
Voormalige buslijn 11 | |
Vervoerder(s) | NTM (... - 1971), FRAM (1971 - 1982) |
Regio | Zuidwest-Friesland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 1982 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 4x/dag |
Lijn 11 reed van Sneek via Scharnegoutum, Goënga, Sibrandabuorren, Raard, Reduzum en Goutum naar Leeuwarden.
Route
Halte | ||
Sneek Station | ||
Sneek, Prins Hendrikkade | ||
Sneek, Leeuwarderweg | ||
Scharnegoutum, Zwettewei | ||
Goënga, It Mediel | ||
Goënga, Goaijengeamieden | ||
Gauw, De Eker | ||
Gauw, Christelijke Basisschool | ||
Sybrandburen, Aesgewei | ||
Sybrandburen, Dr. W. Beekhuisstraat | ||
Terzool, Westerein | ||
Terzool, Buorren | ||
Poppingawier, Poppenwier | ||
Rauwerd, Dorp | ||
Rauwerd, Raerder Wei | ||
Roordahuizum, Tsienzerbuorren | ||
Roordahuizum, Blauwe Tent | ||
Roordahuizum, Roordahuizum | ||
Roordahuizum, Hania State | ||
Wijtgaard, 't Bruine Paardje | ||
Wijtgaard, Wijtgaard | ||
Wijtgaard, Weidummerweg | ||
Goutum, Rijksweg | ||
Leeuwarden, Overijselselaan | ||
Leeuwarden, Verlengde Schrans | ||
Leeuwarden, Schrans | ||
Leeuwarden, Station |
Geschiedenis
In de NTM Dienstregeling 1965/1966 reed lijn 11 van maandag t/m zaterdag 's ochtends drie retourritten en in de middag eveneens drie retourritten. Op zondag werd er niet gereden. Tijdens feestdagen werden er in beide richtingen drie ritten geboden.
In de dienstregeling 1973/1974 werd inmiddels van maandag t/m zaterdag overdag 1x per 2 uur gereden, met een laatste rit omstreeks 21:00. Op zondag werd ongeveer 1x per 4 uur gereden.
Lijn 11 werd een onbekend aantal jaren later met wat kleine aanpassingen overgenomen door lijn 94.