Lijn
|
Route
|
Opmerking
|
|
1/2
|
Sittard - Limbricht (- Einighausen - Guttecoven) - Born - Buchten - Grevenbicht - Obbicht
|
|
3
|
Geleen - Einighausen - Guttecoven - Born - Buchten - Grevenbicht - Obbicht
|
|
|
1
|
Maastricht - Meerssen - Beek - Geleen - Sittard
|
|
2
|
Maastricht - Meerssen - Bunde - Geulle - Beek - Elsloo - Stein - Meers - Stein - Geleen - Sittard
|
|
6
|
Sittard - Einighausen - Berg a/d Maas - Urmond - Geleen
|
|
7
|
Sittard - Nieuwstadt - Susteren - Roosteren - Maaseik (B)
|
|
11
|
Sittard - Susteren - Pey - Echt - Ohé - Laak - Stevensweert - Maasbracht - Linne - Herten - Roermond
|
|
|
1
|
Heerlen - Landgraaf - Eygelshoven - Haanrade - Kerkrade
|
|
2
|
Heerlen - Landgraaf - Übach over Worms - Rimburg - Übach-Palenberg (D)
|
|
3
|
Heerlen - Landgraaf - Kerkrade
|
|
4
|
Brunssum - Übach over Worms - Eygelshoven - Kerkrade - Herzogenrath (D)
|
|
5
|
Übach over Worms - Scherpenseel (D) - Grotenrath (D) - Teveren (D) - Geilenkirchen (D)
|
|
6
|
Kerkrade - Eygelshoven / Ubach over Worms
|
|
7s
|
Heerlen - Landgraaf - Eygelshoven
|
Spitsbus
|
|
1
|
Heerlen - Kerkrade - Simpelveld - Bocholtz - Nijswiller - Vaals
|
Spitsbus
|
2
|
Heerlen - Kerkrade
|
|
2B
|
Heerlen - Kerkrade
|
|
3
|
Heerlen - Kerkrade
|
|
3A
|
Heerlen - Kerkrade - Simpelveld - Bocholtz - Nijswiller - Vaals
|
|
4
|
Heerlen - Brunssum - Hoensbroek - Sittard
|
|
4A
|
Heerlen - Brunssum - Schinveld
|
|
4B
|
Heerlen Station - Nieuw Einde
|
|
5
|
Heerlen - Hoensbroek - Sittard
|
|
5A
|
Heerlen - Hoensbroek - Brunssum
|
|
6
|
Brunssum - Bingelrade - Jabeek
|
|
7
|
Heerlen - Hoensbroek - Puth - Geleen
|
|
8
|
Heerlen - Wijnandsrade - Nuth - Schimmert - Beek - Geleen
|
|
9
|
Sittard - Doenrade - Jabeek - Schinveld - Brunssum - Hoensbroek
|
|
10
|
Heerlen - Simpelveld - Eys - Wittem - Gulpen - Wittem - Mechelen - Epen - Slenaken
|
|
11
|
Heerlen - Kunrade - Ubachsberg - Wijlre - Gulpen
|
|
12
|
Heerlen - Kunrade - Ubachsberg - Huls - Simpelveld
|
|
13
|
Maastricht - Bemelen - 't Rooth - Margraten
|
|
14
|
Maastricht - Cadier en Keer - Margraten - Gulpen - Nijswiller - Vaals - Aachen (D)
|
|
15
|
Maastricht - Meerssen - Ulestraten - Schimmert - Spaubeek - Schinnen - Oirsbeek - Hoensbroek - Brunssum
|
|
16
|
Maastricht - Meerssen - Houthem - Valkenburg - Hulsberg - Klimmen - Kunrade - Heerlen
|
|
18
|
Heerlen Station - Schaesbergerveld - Meezenbroek - Station - Welten - Benzenrade - Ziekenhuis - Station
|
|
19
|
Heerlen Station - Ziekenhuis
|
|
21
|
Heerlen Station - Molenberg - Station - Aarveld - Ziekenhuis - Station
|
|
22
|
Heerlen Station - Molenberg - Station - Aarveld - Ziekenhuis - Station
|
|
23
|
Heerlen Station - Heerlerbaan
|
|
30
|
Sittard Station - Broeksittard - Station
|
|
41
|
Valkenburg - Gulpen - Wittem - Epen - Vaals
|
|
42
|
Valkenburg - Schin op Geul - Wijlre - Gulpen - Wittem - Mechelen - Vijlen - Vaals
|
|
43
|
Valkenburg - Schimmert - Genhout - Beek - Spaubeek - Geleen - Sittard
|
|
44
|
Heerlen - Kerkrade - Richterich (D) - Aachen (D)
|
|
|
1
|
Maastricht - Gronsveld - Rijckholt - Eijsden
|
|
2
|
Maastricht - Oost Maarland - Eijsden - Mariadorp - Mesch - Visé (B)
|
|
3
|
Maastricht - Gronsveld - Eckelrade - Sint Geertruid - Mheer - Banholt - Reijmerstok - Terlinden - Noorbeek - Slenaken
|
|
4
|
Slenaken - Beutenaken - Euverem - Gulpen - Euverem - Reijmerstok - Banholt
|
|
|
1
|
Heerlen - Hoensbroek
|
|
|
1
|
Roermond - Swalmen - Beesel - Reuver - Belfeld - Steijl - Tegelen - Venlo
|
|
3
|
Roermond - Horn - Haelen - Neer - Kessel - Baarlo - Blerick - Venlo
|
|
4
|
Roermond - Melick - Posterholt / Herkenbosch - Vlodrop
|
|
5
|
Roermond - Horn - Heythuysen - Roggel - Meijel
|
|
6
|
Roermond - Horn - Beegden - Heel - Panheel - Grathem - Thorn - Ittervoort - Neeritter - Hunsel - Ell - Weert
|
|
8
|
Roermond - Horn - Baexem - Heythuysen - Leveroy - Kelpen - Ospel - Nederweert - Weert - Tungelroy - Stramproy
|
|
9
|
Roermond - Merum - Herten
|
|
10
|
Roermond - Melick - Sint Odiliënberg - Montfort - Maria Hoop - Echterbosch - Koningsbosch - Pepinusbrug - Pey - Echt
|
|
12
|
Roermond - Maalbroek - Elmpt (D) - Overhetfeld (D) - Mönchengladbach (D) - Düsseldorf (D)
|
|
|
Roermond - Leeuwen
|
|
|
1
|
Heer - Station - Ziekenhuis - Malberg
|
DAG
|
2
|
Amby - Station - Ziekenhuis - Oud Caberg
|
DAG
|
3
|
Tournebride - Boschpoort - Station - Ziekenhuis - Wolder - Vroenhoven
|
DAG
|
4
|
Brusselse Poort - Ziekenhuis - Villapark - Station - Limmel - Itteren
|
DAG
|
5
|
Station - Centrum - Villapark - Jekerdal - Slavante
|
DAG
|
6
|
Nazareth - Station - Ziekenhuis - Pottenberg - Caberg - Station - Nazareth
|
DAG
|
7
|
Heugem - Station - Caberg - Pottenberg - Ziekenhuis - Station - Heugem
|
DAG
|
8
|
Daalhof - Ziekenhuis - Centrum - Station - Oostermaas
|
DAG
|
11
|
Heer - Station - Ziekenhuis - Malberg
|
DAG
|
14
|
Brusselse Poort - Ziekenhuis - Villapark - Station - Limmel - Borgharen - Itteren
|
DAG
|
18
|
Daalhof - Ziekenhuis - Centrum - Station - Oostermaas
|
DAG
|
A
|
Amby - Nazareth - Oostermaas - Station - Ziekenhuis - Oud Caberg - Malberg
|
ZOFAS
|
B
|
Scharn - Station - Villapark - Ziekenhuis
|
ZOFAS
|
C
|
Heugem - Station - Caberg - Pottenberg - Ziekenhuis
|
ZOFAS
|
D
|
Scharn - Heer - Station - Cannerplein - Ziekenhuis - Daalhof
|
ZOFAS
|
J
|
Villapark - Jekerdal - Ziekenhuis - Station - Limmel - Itteren - Borgharen - Limmel - Station - Ziekenhuis - Jekerdal
|
ZOFAS
|
K
|
Jekerdal - Ziekenhuis - Station - Limmel - Borgharen - Itteren - Limmel - Station - Ziekenhuis - Jekerdal - Villapark
|
ZOFAS
|
L
|
Tournebride - Boschpoort - Station - Ziekenhuis - Wolder - Vroenhoven
|
ZOFAS
|
|
|
Maastricht - Berg - Sibbe - Valkenburg - Hulsberg - Nuth - Hoensbroek
|
|