Lijn 7 Moers Bahnhof - Kamp-Lintfort Neues Rathaus
Buslijn 7 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Looksub |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN Lion's City VDL Citea LLE-120 Iveco Crossway LE |
Frequenties
| |
Spits | 0-2x/(2) uur |
Spits (vakantie) | 0-1x/(2) uur |
Dal | 0-2x/(2) uur |
Dal (vakantie) | 0-1x/(2) uur |
Avond (werkdagen) | 0-1x/dag (belbus) |
Avond (weekend) | rijdt niet |
Zaterdag | 0-1x/(2) uur |
Zondag | 0-1x/2 uur (belbus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 7 rijdt van Moers Stadtmitte via Moers Hülsdonk, Neukirchen-Vluyn Neukirchen, Neukirchen-Vluyn Vluyn, Rheurdt Schaephuysen, Rheurdt Ortsmitte en Kamp-Lintfort Geisbruch naar Kamp-Lintfort Stadtmitte.
Dienstregeling
- Buiten de schoolvakanties wordt in de ochtendspits en tijdens de middaguren van en naar Moers gereden. In de daluren en tijdens de middagspits is dit 1x/2 uur naar Rheurdt Kirche en 1x/2 uur naar Kamp-Lintfort. In de ochtendspits rijden alle ritten met een frequentie van 1x/uur van en naar Kamp-Lintfort. Vanaf Kamp-Linfort wordt buiten de vakanties wel 1x/uur richting Rheurdt en Vluyn gereden.
- De ritten van en naar Moers en enkele scholierenritten doordeweeks rijden via de halte Gasthaus Zur Linde. Alle overige ritten rijden via de halte Vluyner Hof.
- Voor de Grundschule in Rheurdt rijden enkele scholierenritten, daarnaast rijden enkele reguliere ritten via de halte Rheurdt Grundschule. Ook rijdt een enkele scholierenrit naar Saelhuysen Maibaumplatz of via Leursdyk naar Vluyner Südring. De ritten via Kengen rijden hierbij als belbus.
- Rond de schooltijden rijden ook enkele ritten tussen Neukirchen-Vluyn Schulzentrum en Rheurdt Holzhauer met een frequentie van ongeveer 1x/uur.
- In de reguliere dienstregeling van maandag tot en met zaterdag overdag wordt alleen gereden vanaf de halte Vluyner Südring met als eindbestemming 1x/2 uur Rheurdt Kirche en 1x/2 uur Kamp-Lintfort. In de middagspits rijdt één rit tot Rheurdt Holzhauer in plaats van naar Kamp-Lintfort.
- Op zondag rijdt 1x/2 uur een belbus tussen Vluyn Vluyner Platz en Rheurdt Holzhauer. In beide richtingen rijdt één rit door naar Kamp-Lintfort Sankt-Bernhard-Hospital.
- Doordeweeks rijdt rond 23:00 uur een belbusrit van de halte Vluyner Südring naar Moers Bahnhof.
Route
Halte | ||
Moers, Bahnhof | ||
Moers, Augustastraße | ||
Moers, Königlicher Hof | ||
Moers, Rathaus | ||
Moers, Steinschen | ||
Moers, Walpurgisstraße | ||
Moers, Parsickstraße | ||
Moers, Venloer Straße | ||
Moers, Hülsdonk Überführung | ||
Neukirchen-Vluyn, Herkweg | ||
Neukirchen-Vluyn, Neukirchen Sparkasse | ||
Neukirchen-Vluyn, Neukirchen Rathaus | ||
Neukirchen-Vluyn, Dicksche Heide | ||
Neukirchen-Vluyn, Roosenstraße | ||
Neukirchen-Vluyn, Stratmannsweg | ||
Neukirchen-Vluyn, Ricarda-Huch-Straße | ||
Neukirchen-Vluyn, Pastoratstraße | ||
Neukirchen-Vluyn, Vluyner Südring | ||
Neukirchen-Vluyn, Schulzentrum | ||
Neukirchen-Vluyn, Vluyn Vluyner Platz | ||
Neukirchen-Vluyn, Vutz | ||
Neukirchen-Vluyn, Rayener Straße | ||
Neukirchen-Vluyn, Vluyn Gasthaus Zur Linde | ||
Neukirchen-Vluyn, Littardweg | ||
Neukirchen-Vluyn, Vluyn Vluyner Platz | ||
Neukirchen-Vluyn, Vluyner Hof | ||
Neukirchen-Vluyn, Leyenburg | ||
Rheurdt, Schaephuysen Bahnhof | ||
Rheurdt, Schaephuysen Kirche | ||
Rheurdt, Neufeld | ||
Rheurdt, Wolfsbergweg | ||
Rheurdt, Leursdyk | ||
Rheurdt, Lind | ||
Rheurdt, Schaephuysen Friedhof | ||
Rheurdt, Rheurdter Straße | ||
Rheurdt, Saelhuysen Maibaumplatz | ||
Rheurdt, Schüttenhof | ||
Rheurdt, Vennekelshof | ||
Rheurdt, Finkenberg | ||
Rheurdt, Kengen Velroyenhof | ||
Rheurdt, Kengen Brauers | ||
Rheurdt, Kengen Arden | ||
Rheurdt, Kengen Schneider | ||
Rheurdt, Bergdahlsweg | ||
Rheurdt, Sparkasse | ||
Rheurdt, Kirche | ||
Rheurdt, Grundschule | ||
Rheurdt, Holzhauer | ||
Rheurdt, Sassenrath | ||
Kamp-Lintfort, Dachsberger Weg | ||
Kamp-Lintfort, Mittelstraße | ||
Kamp-Lintfort, Monterkamp | ||
Kamp-Lintfort, Landwehrweg | ||
Kamp-Lintfort, Sankt-Bernhard-Hospital | ||
Kamp-Lintfort, Bürgermeister-Schmelzing-Straße | ||
Kamp-Lintfort, Lange Straße | ||
Kamp-Lintfort, Bahnhofstraße | ||
Kamp-Lintfort, Eyller-/Ferdinantenstraße | ||
Kamp-Lintfort, Sporthalle | ||
Kamp-Lintfort, Konradstraße | ||
Kamp-Lintfort, Gymnasium | ||
Kamp-Lintfort, Prinzenplatz | ||
Kamp-Lintfort, Verkehrspavillon | ||
Kamp-Lintfort, Neues Rathaus |
Geschiedenis
Op 25 maart 2013 verviel grotendeels de verbinding tussen Vluyn en Moers Bahnhof. Er werd van maandag tot en met zaterdag 1x/uur doorgereden van en naar Moers. Vanaf nu doen alleen enkele ritten in de spits dit, wegens parallelliteit met andere lijnen tussen Vluyn en Moers.
Op 28 augustus 2019 werd in de middag één rit vanuit Moers/Vluyn beperkt tot Rheurdt Holzhauer om overlap met lijn SB70 te voorkomen.
Op 1 december 2019 werd het vervoer van de NIAG overgenomen door zijn dochterbedrijf Look. De dienstregeling bleef hierbij ongewijzigd.