Treinserie 3422 (België 1984/1985)
Voormalige Belgische treinserie 3422
| |
---|---|
Traject | Huy - Namur - Brussel-Zuid |
Dienstregeling | 1984/1985 |
Vervoerder | NMBS |
Materieel | onbekend |
Treinsoort | Piekuurtrein |
Frequentie | Enkele ritten |
Opmerkingen | Reed niet in het weekend. |
Treinserie 3422 bestond in de dienstregeling 1984/1985 uit enkele P-treinen tussen Huy, Namur, Ottignies en Brussel.
Traject
Overzicht van de P-treinen
Treinnr. | Traject | Opmerking |
---|---|---|
3422 | Huy → Brussel-Schuman | Stopte niet in Ottignies |
3424 | Huy → Namur | |
4423 | Namur → Huy | |
4424 | Brussel-Zuid → Huy |
Categorieën:
- Voormalige Belgische treinserie
- Belgische treinserie 3422
- Belgische dienstregeling 1984/1985
- Piekuurtrein
- Station Huy
- Station Statte
- Station Bas-Oha
- Station Andenne
- Station Château-de-Seilles
- Station Sclaigneaux
- Station Namêche
- Station Marche-les-Dames
- Station Namur
- Station Gembloux
- Station Ottignies
- Station Bosvoorde
- Station Etterbeek
- Station Brussel-Luxemburg
- Station Brussel-Schuman
- Station Brussel-Noord
- Station Brussel-Centraal
- Station Brussel-Zuid