Lijn 684 Stiens Langebuorren - Oude Bildtzijl De Kolk
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 17 jul 2016 om 02:06
Belbuslijn 684 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog |
Lijnsoort | Opstapper |
Materieel | Taxibusje |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 684 is een Opstapper en rijdt van Stiens, Langebuorren naar Oude Bildtzijl, De Kolk.
Route
Halte | ||
Stiens, Langebuorren | ||
Oude Bildtzijl, De Kolk |