Lijn 680 Den Ham Gereformeerde Kerk - Hardenberg Vechtdal College
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 17 nov 2018 om 15:56
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 680 | |
Vervoerder(s) | Twents ((Schepers i.o.v.) Syntus) |
Concessie | Twente |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Citea VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 14 december 2014 |
Voorganger(s) | 680 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (ri. Hardenberg) 1x/dag (ri. Den Ham) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 680 rijdt van Den Ham via Vroomshoop, Westerhaar, Sibculo, Kloosterhaar en Bergentheim naar Hardenberg.
Dienstregeling
- In de ochtend rijdt er één rit vanuit Den Ham en één rit vanuit Vroomshoop naar Hardenberg.
- In de middag rijdt er één rit vanuit Hardenberg naar Den Ham.
Route
Halte | ||
Den Ham, Gereformeerde Kerk | ||
Den Ham, Smitstraat | ||
Den Ham, Zuivelfabriek | ||
Den Ham, Driesprong | ||
Den Ham, Middenweg | ||
Den Ham, De Kooyen | ||
Vroomshoop, Zwembad | ||
Vroomshoop, President Kennedystraat | ||
Vroomshoop, Beatrixstraat | ||
Vroomshoop, Tonnendijk | ||
Vroomshoop, Dalvoorderslag | ||
Vroomshoop, Sallandia | ||
Vroomshoop, Hammerdijk | ||
Westerhaar, Vroomshoopseweg | ||
Westerhaar, Schapenweg | ||
Sibculo, Meijerboersweg | ||
Sibculo, Driesprong | ||
Sibculo, Bergweg | ||
Kloosterhaar, Schoolstraat | ||
Kloosterhaar, Viersprong | ||
Kloosterhaar, Oude Vaart | ||
Kloosterhaar, Post | ||
Kloosterhaar, Horstra | ||
Bergentheim, Pannemansbos | ||
Bergentheim, Veenlust | ||
Bergentheim, Kanaalbrug | ||
Bergentheim, Gereformeerde Kerk | ||
Bergentheim, Kanaalbrug | ||
Bergentheim, Veenlust | ||
Hardenberg, Bruchterbeekweg | ||
Hardenberg, De Nieuwe Haven | ||
Hardenberg, Handelsstraat | ||
Hardenberg, Wavin | ||
Hardenberg, Ziekenhuis | ||
Hardenberg, Vechtdal College | ||
Hardenberg, Gemeentehuis | ||
Hardenberg, Centrum | ||
Hardenberg, Waterinkschool | ||
↑ | Hardenberg, Station | |
Hardenberg, Waterinkschool | ||
Hardenberg, Centrum | ||
Hardenberg, Gemeentehuis | ||
↓ | Hardenberg, Vechtdal College |
Geschiedenis
Op 14 december 2014 is de route van deze lijn gewijzigd en kwam er ook een rit van Hardenberg naar Den Ham.
Op 9 december 2018 werden de haltes Waterinkschool, Centrum en Gemeentehuis in Hardenberg aan de route toegevoegd. De reden hiervoor was dat lijn 80 niet langer het centrum van Hardenberg ging bedienen.