Lijn 623 Borculo Busstation - Doetinchem Station
Buslijn 623 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, VDL Citea |
Rijdt sinds | 10 december 2017 |
Voorganger(s) | 23 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/ochtendspits |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 623 rijdt van Borculo via Ruurlo, Veldhoek, Wolfersveen en Zelhem naar Doetinchem.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden twee ritten van Borculo naar Doetinchem en na aankomst in Doetinchem rijden ze terug naar het Graafschap College.
Route
Halte | ||
↓ | Borculo, Busstation | |
Borculo, Cycloonpark | ||
Borculo, Snofhutte | ||
Ruurlo, Weg naar Vosheuvel | ||
Ruurlo, Haarskamp | ||
Ruurlo, 't Rikkelder | ||
↓ | Ruurlo, Station | |
Veldhoek, 't Sikkeler | ||
Veldhoek, Café Wentink | ||
Wolfersveen, Wolfersveen | ||
Wolfersveen, Het Zonnetje | ||
Zelhem, Schildersoord | ||
Zelhem, Markt | ||
Zelhem, Stikkenweg | ||
Doetinchem, Zelhemseweg | ||
Doetinchem, Eduard Schilderinkstraat | ||
Doetinchem, Burgemeester Kehrerstraat | ||
Doetinchem, Klompenfabriek | ||
↑ | Doetinchem, Graafschap College | |
Doetinchem, Raadhuisstraat | ||
Doetinchem, Gemeentehuis | ||
Doetinchem, Station |
Geschiedenis
Op 10 december 2017 werden de twee extra ritten vanuit Borculo en de twee extra ritten binnen Doetinchem afgesplitst van lijn 23 en ondergebracht bij het nieuwe lijnnummer 623. De route en dienstregeling van deze extra ritten veranderde, op een kleine wijziging in de vertrektijden na, verder niet.