Lijn 42 Sint-Truiden Station - Landen Station
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 42 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Limburg (België) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro LE Jonckheere Transit 2000 Van Hool A600 Mercedes-Benz O405 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 42 rijdt van Sint-Truiden via Bevingen, Kerkom, Muizen, Buvingen, Borlo, Niel-bij-Sint-Truiden, Gingelom, Montenaken, Wezeren en Walsbets naar Landen.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit verder naar het Mariahof in Landen en rijdt één rit via Kerkom Dorp.
- In de middagspits beginnen twee ritten bij het Mariahof in Landen en rijden drie ritten via Kerkom Dorp.
Route
Halte | ||
Sint-Truiden, Station | ||
Sint-Truiden, Zwembad | ||
Sint-Truiden, Naamsepoort | ||
Sint-Truiden, Europaplein | ||
Sint-Truiden, Kattenstraat | ||
Sint-Truiden, Noord Oostelijke Omleiding | ||
Bevingen, Centrum | ||
Bevingen, Romeinse Steenweg | ||
Bevingen, Straeten | ||
Kerkom, Weg naar Kerkom | ||
Kerkom, Truilingenstraat | ||
Kerkom, Kerkstraat | ||
Kerkom, Borloweg | ||
Kerkom, Kasteelzicht | ||
Kerkom, Borloweg | ||
Kerkom, Kerkstraat | ||
Muizen, Hoeve | ||
Buvingen, Weg naar Gingelom | ||
Buvingen, Weg naar Mielen | ||
Buvingen, Kerk | ||
Buvingen, Berg | ||
Borlo, Keibergstraat | ||
Borlo, Kerk | ||
Borlo, Jeuksestraat | ||
Borlo, Bergstraat | ||
Niel-bij-Sint-Truiden, Buvingenstraat | ||
Niel-bij-Sint-Truiden, Naamsestraat | ||
Niel-bij-Sint-Truiden, Oude Katsei | ||
Gingelom, Den Kulter | ||
Gingelom, Kerk | ||
Gingelom, Regentwijk | ||
Gingelom, Kruispunt | ||
Gingelom, Station | ||
Gingelom, Fabriekswijk | ||
Montenaken, Sint-Truiderbaan | ||
Montenaken, Dehasque | ||
Montenaken, Gemeentehuis | ||
Montenaken, Markt | ||
Montenaken, Kerkhof | ||
Wezeren, Kerk | ||
Wezeren, Wezerenstraat | ||
Wezeren, School | ||
Walsbets, Kerk | ||
Landen, Overweg | ||
Landen, Station | ||
Landen, Sint-Gertrudisinstituut | ||
Landen, Hertog van Brabantlaan | ||
Landen, Maartstraat | ||
Landen, Stadhuis | ||
Landen, Bronplein | ||
Landen, Mariahof |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 30 oktober 2017 werd de route in Kerkom aangepast. Alle ritten gingen de route in deze plaats altijd in dezelfde richting berijden.
Halte | ||
Kerkom, Truilingenstraat | ||
Kerkom, Kerkstraat | ||
Kerkom, Kasteelzicht | ||
Kerkom, Borloweg | ||
Kerkom, Kasteelzicht | ||
Kerkom, Kerkstraat | ||
Muizen, Hoeve |
Op 25 juni 2018 kwamen de haltes Bronplein en Mariahof in Landen te vervallen als gevolg van herinrichtingswerkzaamheden. Het is echter onbekend of dit een tijdelijke of definitieve wijziging betreft.