Lijn 34 Groningen Centraal Station - Holwerd Steiger
Voormalige buslijn 34 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Regio's | West-Groningen, Noord-Friesland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 18 november 1979 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Vrijdag | 1x/middag |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | 1x/middag |
Lijn 34 reed van Groningen via Zuidhorn, Noordhorn, Niezijl, Grijpskerk, Visvliet, Buitenpost en Dokkum naar Holwerd. Deze lijn reed alleen op de vrijdagmiddag en zondagmiddag van 18 november 1979 t/m 31 maart 1980. Van 1 april t/m 31 mei 1980 reden er dagelijks 4 ritten v.v.
Route
Halte Niet alle haltes zijn genoemd
| ||
Groningen, Autobusstation | ||
Zuidhorn, Zonnehuis | ||
Noordhorn, Rijksweg | ||
Niezijl, Rijksweg]] | ||
Grijpskerk, Tandarts Kuiper | ||
Visvliet, Rijksweg | ||
Burum, Rijksweg/FINA Tankstation | ||
Buitenpost, Hotel de Roskam | ||
Twijzel, FRAM bushalte | ||
Quatrebras, FRAM bushalte | ||
Veenwouden, FRAM bushalte | ||
Damwoude, Kruisweg/FRAM bushalte | ||
Dokkum, Autobusstation FRAM | ||
35px | Holwerd, Steiger |