Lijn 32 Kollum Nij Meckema - Niezijl Gereformeerde Kerk
Voormalige buslijn 32 | |
Vervoerder(s) | GADO, Arriva |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 28 mei 1995 t/m |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | 5-6x/dag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 32 reed van Kollum via Dokkumer Nieuwe Zijlen, Kollumerpomp, Warfstermolen, Munnekezijl en Kommerzijl naar Niezijl. Er was van maandag t/m vrijdag in één rit die doorreed naar Grijpskerk. De ritten sloten in Niezijl aan op lijn 37 van/naar Groningen.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Kollum, Nij Meckema | ||
Kollum, Van Scheltingalaan | ||
Kollum, Voorstraat | ||
Dokkumer Nieuwe Zijlen, Pompsterhoek | ||
Kollumerpomp, Trefpunt | ||
Warfstermolen, De Warf | ||
Munnekezijl, Driesprong | ||
't Hoekje, Café 't Hoekje | ||
Kommerzijl, Gravenstein | ||
Niezijl, Voormalige GADO garage | ||
Niezijl, Gereformeerde Kerk | ||
Grijpskerk, De Wierde |
Geschiedenis
In de Arriva dienstregeling 1999/2000 werd lijn 32 gereden van maandag t/m vrijdag in de ochtend met drie ritten vanaf Kollum, en twee ritten vanaf Munnekezijl. Van deze ritten reden er twee door naar Grijpskerk. In de middag was er vanaf Kollum één rit naar Munnekezijl, verder reden in de middag vier ritten van lijn 37 door als lijn 32 naar Warfstermolen (2 ritten) en Kollum (2 ritten).
In de dienstregeling 2000/2001 reed men nog dezelfde dienstregeling als het jaar ervoor, maar de eerste rit naar Niezijl begon voortaan in Munnekezijl ipv Kollum.