Lijn 29 Zwolle Station - Coevorden Station
Buslijn 29 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Midden Overijssel |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 1-4x/uur |
Dal (vakantie) | 1-2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 29 rijdt van Zwolle, via Ruitenveen, Nieuwleusen, Balkbrug, Dedemsvaart, Lutten, Slagharen en De Krim naar Coevorden.
Dienstregeling
- Van maandag tot en met vrijdag buiten vakantieperioden wordt 4x/uur tot Dedemsvaart Busstation gereden. Hiervan rijden 2 ritten per uur verder naar S.G. van der Capellen (met een lusroute door Dedemsvaart) en twee ritten per uur verder naar Slagharen, vanwaar 1x/uur nog verder wordt gereden naar Coevorden. In de (brede) spits wordt 2x/uur gereden tussen Slagharen en Coevorden.
- In de vakantieperioden rijden de ritten naar Dedemsvaart S.G. van der Capellen niet; de overige frequenties zijn hetzelfde als buiten de vakanties.
- Op zaterdag wordt eveneens 1x/uur het hele traject gereden en 1x/uur tussen Zwolle en Dedemsvaart S.G. van der Capellen.
- De laatste twee ritten van de halfuursdienst (doordeweeks) en laatste drie ritten 's avonds (hele week) rijden vanuit Zwolle tot Dedemsvaart De Magnolia.
- Daarnaast rijden van maandag tot en met zaterdag de laatste twee ritten, die naar Dedemsvaart S.G. van der Capellen gaan, terug tot aan het busstation van Dedemsvaart.
Route
Halte | ||
Zwolle, Station/Oostzijde | ||
Zwolle, Groot Weezenland | ||
Zwolle, Schuurmanstraat | ||
Zwolle, Park De Weezenlanden | ||
Zwolle, Assendorperdijk | ||
Zwolle, Herenweg | ||
Zwolle, Dokter Hengeveldweg | ||
Zwolle, Isala Ziekenhuis | ||
Zwolle, Meppelerstraatweg | ||
Zwolle, Vrolijkheid | ||
Zwolle, Campherbeeklaan | ||
Zwolle, Bergkloosterweg | ||
Zwolle, Vechtbrug | ||
Zwolle, Bentheimstraat | ||
Zwolle, Kleefstraat | ||
Zwolle, Markteweg | ||
Zwolle, Westeinde | ||
Zwolle, Noordeinde | ||
Ruitenveen, Nieuwendijk | ||
Ruitenveen, Middenweg | ||
Ruitenveen, Hoevenweg | ||
Ruitenveen, Nieuwe Kreuleweg | ||
Ruitenveen, Kuitermansweg | ||
Ruitenveen, Dedemsweg | ||
Nieuwleusen, Molen | ||
Nieuwleusen, Bouwhuisweg | ||
Nieuwleusen, Westeinde | ||
Nieuwleusen, Centrum | ||
Nieuwleusen, Zwembad | ||
Nieuwleusen, Gereformeerde Kerk | ||
Nieuwleusen, Bejaardencentrum | ||
Nieuwleusen, Baron van Dedemstraat | ||
Nieuwleusen, Den Hulst | ||
Nieuwleusen, Oosterhulst | ||
Nieuwleusen, De Vlijt | ||
Balkbrug, Nieuweweg (Sluis 4) | ||
Balkbrug, Zelhorstweg | ||
Balkbrug, D'Olde Heerd | ||
Balkbrug, Zwolseweg | ||
Balkbrug, Centrum | ||
Dedemsvaart, De Pol | ||
Dedemsvaart, Het Rak | ||
Dedemsvaart, Hoofdvaart 207 | ||
Dedemsvaart, Hoofdvaart 115 | ||
Dedemsvaart, Busstation | ||
Dedemsvaart, Sportlaan | ||
Dedemsvaart, Adelaarweg | ||
Dedemsvaart, Haitjeman | ||
Dedemsvaart, Krikkenstraat | ||
Dedemsvaart, Hazelaar | ||
Dedemsvaart, De Magnolia | ||
Dedemsvaart, S.G. van der Capellen | ||
Dedemsvaart, Van Haeringenstraat | ||
Dedemsvaart, Celsiusstraat | ||
Dedemsvaart, Industrieweg | ||
Dedemsvaart, Rheezerend 60 | ||
Dedemsvaart, Rheezerend | ||
Dedemsvaart, Rheezerend 162 | ||
Lutten, Ongelukkige Wijk | ||
Lutten, Tottenhamweg/Proatkoele | ||
Lutten, Coevorderweg | ||
Lutten, Dedemsvaartseweg 84 | ||
Lutten, Viaduct | ||
Lutten, Centrum | ||
Slagharen, Attractiepark | ||
Slagharen, Centrum | ||
Slagharen, Coevorderweg 89 | ||
De Krim, Coevorderweg 105 | ||
De Krim, Drukkerij Seinen | ||
De Krim, Coevorderweg 171 | ||
De Krim, Molenweg | ||
De Krim, Horstra's Wijk | ||
De Krim, Nederlandse Hervormde Kerk | ||
De Krim, Nieuwlandseweg | ||
De Krim, Dommerskanaal | ||
De Krim, Scheidijk | ||
Coevorden, Trageldijk | ||
Coevorden, Station |
Geschiedenis
Deze lijn vindt z'n oorsprong bij de DVM. In de Dienstregeling 1981/1982 reed men van maandag t/m vrijdag elke uur en in de middagspits werd dat aangevuld tot een halfuursdienst. 's Ochtend werd er tussen Dedemsvaart en Zwolle tot ongeveer 8.00 uur elke twintig minuten gereden. Op zaterdag werd er op de gehele route een uursdienst gereden en op zondag eens per twee uur, tussen Dedemsvaart en Zwolle elke uur. Op de zondagavonden tussen 17.30 uur en 20.30 werd er elke half uur gereden.
In de DVM Dienstregeling 1984/1985 reed er van maandag t/m vrijdag de gehele dag elk half uur een bus van Zwolle naar Coevorden. Van Coevorden naar Zwolle werd er alleen in de middag een halfuursdienst gereden. Op zaterdag werd er een uursdienst geboden, op zondag werd het gehele traject eens per twee uur gereden, aangevuld met tussen Dedemsvaart en Zwolle v.v. een uursdienst.
In de dienstregeling 1999/2000 werd op maandag t/m vrijdag overdag een basishalfuurdienst gereden, in de daluren reed de helft van het aantal ritten tot Dedemsvaart. Op zaterdag werd 1x/uur het hele traject en op zondag 1x per 2 uur (wel 1x/uur tot Dedemsvaart).
In de dienstregeling 2008 werd op zaterdag nog slechts 1x/uur gereden.
Op 29 augustus 2010 ging de exploitatie over van Connexxion naar Syntus. Eveneneens vanaf deze datum rijdt er op zaterdag gedurende de winkeltijden weer elk halfuur een bus.
Op 9 december 2012 werd het besloten het rondje in Dedemsvaart andersom te gaan rijden. Dus eerst naar S.G. van der Capellen en via De Magnolia en de Sportlaan terug naar het busstation.
Op 28 februari 2016 werd de halte Isala Sophia Hoofdingang hernoemd in Isala Ziekenhuis.