Lijn 268 's-Gravendeel Hendrik Hamerstraat - Oud-Beijerland Scholengemeenschap
Versie door Tlp (overleg | bijdragen) op 7 jan 2020 om 20:07 (Tlp heeft pagina Lijn 268 's-Gravendeel H. Hamerstraat - Oud Beijerland Scholengemeenschap hernoemd naar Lijn 268 's-Gravendeel Hendrik Hamerstraat - Oud Beijerland Scholengemeenschap)
Voormalige buslijn 268 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee (2002-2007) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 31 december 2007 |
Opvolger(s) | 668 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 268 reed van 's-Gravendeel via Maasdam, Puttershoek en Heinenoord naar Oud-Beijerland.
Route
Halte | ||
's-Gravendeel, Hendrik Hamerstraat | ||
's-Gravendeel, Weegje | ||
's-Gravendeel Smidsweg | ||
's-Gravendeel, Maasdamseweg | ||
Maasdam, 's-Gravendeelseweg | ||
Maasdam, Gemeentehuis | ||
Puttershoek, Sportlaan | ||
Puttershoek, Kastanjelaan | ||
Puttershoek, Gerrit de Voslaan | ||
Heinenoord, Busstation | ||
Oud Beijerland, Poortwijk | ||
Oud Beijerland, Sportlaan | ||
Oud Beijerland, Karel Doormanstraat | ||
Oud Beijerland, Willem van Vlietstraat | ||
Oud Beijerland, Scholengemeenschap |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 1 januari 2008 ging de concessie Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee over naar Arriva, die het een half eerder gewonnen had op basis van de dienstregeling uitbreiding en inzet van nachtbussen. De zittende vervoerder Connexxion verloor hiermee wederom een gebied, waar zijn rechtsvoorgangers jaren lang reden.
De schoolbus tussen 's-Gravendeel en Oud-Beijerland bleef bestaan, maar kreeg het nieuwe lijnnummer 668.