Lijn 268 's-Gravendeel Hendrik Hamerstraat - Oud-Beijerland Scholengemeenschap
Voormalige buslijn 268 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee (2002-2007) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 31 december 2007 |
Opvolger(s) | 668 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 268 reed van 's-Gravendeel via Maasdam, Puttershoek en Heinenoord naar Oud Beijerland.
Route
Halte | ||
's-Gravendeel, H. Hamerstraat | ||
's-Gravendeel, Weegje | ||
's-Gravendeel Smidsweg | ||
's-Gravendeel, Maasdamseweg | ||
Maasdam, 's-Gravendeelseweg | ||
Maasdam, Gemeentehuis | ||
Puttershoek, Sportlaan | ||
Puttershoek, Kastanjelaan | ||
Puttershoek, G. de Voslaan | ||
Heinenoord, Busstation | ||
Oud Beijerland, Poortwijk | ||
Oud Beijerland, Sportlaan | ||
Oud Beijerland, Karel Doormanstraat | ||
Oud Beijerland, W. van Vlietstraat | ||
Oud Beijerland, Scholengemeenschap |
Geschiedenis
Op 1 januari 2008 ging de concessie Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee over naar Arriva, die zij een half eerder gewonnen had op basis van de dienstregeling uitbreiding en inzet van nachtbussen. De zittende vervoerder Connexxion verloor hiermee wederom een gebied, waar haar rechtsvoorgangers jaren lang reden.
De schoolbus tussen 's-Gravendeel en Oud-Beijerland bleef bestaan, maar kreeg het nieuwe lijnnummer 668.